Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti milyen nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti milyen nőknek szóló cikkeket olvastok?

Figyelt kérdés

Most találtam egy nőknek szóló oldalt. Amit találtam rajta az valami borzalom, és minden nőkről alkotott red pilles elképzelést alátámaszt. Red Pill: Azok az emberek, akik elvileg ismerik a nő valódi működését.


[link]


Az egész oldal a szexről szól, uszításról, egyik-másik nem hibáztatásáról, vagy fura ábrándozásokról - megemlíti a szerző egy romantikus szövegben, hogy a szerelmét keresi minden férfiban, közben az a "szerelme" egy idegen, akit pár pillanatra látott az esőben, amíg egy plátói vonzalmat ki nem alakított felé a képzeletében. Eleinte azt hittem, pszichológiai fejtegetés lesz, de a cikkek nem vezettek sehová, csak látszólagos tanulságot vonnak le az írásaikból. Az egész egy üres kattintásvadász, legalább is remélem, hogy nem gondolják komolyan ezeket.


A férfiaknak szóló oldalak közül a férfihangot találtam nőgyűlölőnek, más férfi oldalakat is olvastam, de azok külföldiek voltak. Erősen Red Pilles nézet itatta át őket, de tudományos alapokra helyezték az állításaikat, statisztikákat mutattak a tinderről, női válaszolóktól, sőt, fizettek a nőknek azért, hogy interjúban őszintén válaszoljanak nekik.


Érdekelne, hogy ha tájékozódtok önmagatokról, vagy a másik nemről, akkor azt milyen felületen teszitek.



2022. jan. 1. 03:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Bocs, de számomra a "tájékozódni a nememről" gondolata felnőtt emberekre vonatkoztatva értelmezhetetlen."

Pedig egy egész pszichológiai ágazat is kialakult erről. Megértem, ha te nem látod a nemedből fakadó jellegzetességeidet, és nem tudod értelmezni ezeket.


"NINCS SEMMI KÜLÖNBSÉG! Képzeld el, hogy ugyanolyan érzéseik és gondolataik vannak a férfiaknak és a nőknek. Ugyanúgy szeretnek, ugyanúgy megbánthatnak, ugyanúgy csalódnak."

Úgy érzem ti nem annyira vagytok tájékozottak a pszichológiában.


"És ja, nálam sincs nagyon férfi és nő,"

Én az emberi lényekben igyekszem felismerni a saját egyediségük, különlegességeiket, emiatt a biológiából fakadó különbségeket is figyelembe veszem. Nálatok akkor ilyen nincs ezek szerint.


"Te viszont elég holdkórosnak tűnsz, kérdező. Talán nem ártana pár hétre/hónapra(/évre?) hanyagolni a nőkön való gondolkodást, meg a red pillezést."

Kösz, nem. Maradok a tanulásnál.

Én inkább nem írom le, milyen következtetéseim vannak rólatok, mert az átlagos ingerküszöb az oldalon nagyon alacsony.

2022. jan. 1. 16:53
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Tehát ha nem illik bele a világképedbe, akkor nem létezik. De ettől érzed magad különbnek mindenkinél.

Ez számomra egész jól megmagyarázza, hogy miért nincs személyes tapasztalatod hús-vér nőkkel.

2022. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valaki olyan írjon, aki az itteni szövegeket olvassa, és akiknek nem valami lehetetlenség egy "hús-vér" nővel összejönni.
2022. jan. 1. 17:30
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

11

Alap-és mesterszakos végzettségem van pszichológiából, kérlek, mesélj még nekem, mit kellene tudnom arról a torz, alternatív univerzumról, amit az ilyen cikkek gyártanak ostoba embereknek, akik csak kisarkított és túlegyszerűsített utasításokra szomjaznak és ennek megfelelően sosem lesznek alkalmasak arra, hogy egy kis értelmet leheljenek az elcseszett életükbe? Ezek a cikkek azt a kört akarják megúszni, amit nem lehet, ha rendesen akarod csinálni. Legyen az bármi.

2022. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!