Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a cikk komoly?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a cikk komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Mikor elolvastam teljesen ledobbentem, és nehezen tudom elhinni. Vagy ennyire rég voltam 15?


2010. szept. 7. 21:16
 1/8 anonim válasza:
jaja ebből áll a tinik világa :S
2010. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tomazolika ***** válasza:

hát nem tudom hogy mi lesz a világgal így ...

én is ledöbbentem már ha tényleg igaz a sztori ...

2010. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eleg fake... Szerintetek ki fizente azert, hogy egy interjut (vagy interview) keszitsen egy 15 evessel? Masik dolog, meg hogy tele van helyesirasi hibakkal, szoval a blog iroja nagyon "muvelt", biztos megvan mind a negy altalanosa, talan a negyedik ketszer is... xD (hogy klasszikustol idezzek) Amugy az egesz sztori kitalalt, en buliztam 15 evesekkel es abszolut nem ennyire durva. Mondjuk az igaz, hogy konnyebb felszedni oket, de azert nem azt jelenti, hogy mindenkit orrba-szajba dugnak. "Kertyparty" =)) Legyetek mar kicsit eberek, ezt a blogot egy 10-12 eves kolyok irhatta, tobbet nem adok. Szomoru ha ezt valaki elhiszi.
2010. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez borzalmas.:S Szomorú, hogy ilyenek vannak. Én meg tanulok, nem cigzizek, drogozok, nem járok bulizni és teljesen kinéz a korosztályom:(


L/18

2010. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fake, de mindenképpen van benne igazság. Én ezt 15 évesként mondom. Egy viszonylag magas színvonalú, az egyik legjobb gimnáziumba járok, de bizony itt is vannak durva dolgok A minap fény derült arra, hogy valaki füvezett az osztályból. Arról nem is beszélve, hogy egy-néhány 16 áves lány szexuális életét majdnem mindenki ismeri... Ha ilyen nálunk van, mi lehet egy kevésbé jó szakközépbe? Sajnos ez van. De azért vannak kivételek. (Például én. :) :D Nem cigizek, nem iszom, egyéb drogot se használok, nem járok discóba (soha életemben nem voltam még, nem is vágyom rá) és szűz vagyok. :) :DD)
2010. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagy része tuti fake,de sok benne az igazság is.
2010. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Mondjuk én nem drogozok. Na ezért már lehetne nyomni a pluszt :D


16/F

2010. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez szerintem se igaz így, de persze vannak elegen, akikre ez tényleg igaz. csak szerintem azért van különbség, hogy valaki bulizik, iszik, esetleg füvezik, vagy emellett le is sz.opja a fél társaságot, meg szétdu.gatja magát.
2010. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!