Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi idő után alakultak ki komoly érzések a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Másfél hete járok a barátnőmmel, kezdek beleszeretni, de ez még nem az igazi. :D


17/F


2011. nov. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha nem kezdtem érzelmek nélkül kapcsolatot.

Akit igazán szeretek,azt a legelső pillanatban épp annyira szerettem, mint most, évek után.

2011. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat megkezdése előtt, ahogy azt kéne. Különben honnan tudjam, kivel jövök össze, vagy kivel is kéne összejönnöm?
2011. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél év alatt szerettem a páromba. :) Most leszünk 1 éve együtt.
2011. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már évekkel azelőtt tetszett,mielőtt egy szót váltottunk volna.Komoly érzések..hát nem tudnám pontosan megmondani,folymatosan alakult ki az egész.2éve vagyunk együtt.
2011. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzávetőlegesen, körülbelül 13 nap, 2 óra 6 perc és 29 másodperc után.
2011. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén,hogy nem komoly érzésekkel indultak a kapcsolataim. Persze mindig úgy kezdődött,h már régóta ismertük egymást,tetszettünk egymásnak,megvolt a szimpátia,a bizsergés,de ez még közel sem szerelem. Ahhoz nekem kell néhány együtt töltött hét,hónap. Jelenleg 4 éve vagyok a párommal és fokozatosan alakult ki a szerelem.4-5 hónapnál eszméltem rá,hogy basszus ebbe most nyakig benne vagyok. Azóta már el is merültem,sőt...a lényeg,hogy én nem hiszek abban,hogy komolyan érzésekkel bele lehet vágni egy kapcsolatba,amikor még nem tudod,hogy működtök együtt. Az érzelmi görbének felfelé kell ívelnie egy kapcsolatban elég sokáig és csak utána lehet megengedni a stagnálást,de ha már a kezdetektől fogva stagnál,az szerintem nem ad elég izgalmat,tűzet.
2011. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!