Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam meg hogy cigány-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg hogy cigány-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Chaten megismertem egy lányt akivel nagyon jól kijövök, de még nem taliztunk, képet láttam róla, de nem tudom eldönteni hogy cigány-e vagy nem. Ne értsetek félre nincs bajom a cigányokkal amíg ők se bántanak engem, de azért nem szívesen jönnék össze velük :). Szóval hogy lehetne megtudni hogy az-e vagy sem, mert ha csak így megkérdeném akkor sztem megsértődne. Légyszi normális válaszokat, és nem vagyok rasszista.
2010. szept. 7. 22:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amúgy 20/f
2010. szept. 7. 22:08
 2/21 anonim ***** válasza:
Küldd el a linkjét a képének ha tudod, és ha tudok segítek! Igen hamar felismerem ha valaki cigány...;)
2010. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Írd neki a következőt (Translated by Google) "Há dicsák nyálák tárkón-é családbúl vagyul?"

Ám meg sehogy, ismerd meg jobban, találkozz vele.

Vannak normális, dolgozó, értelmes cigányok is, lehet pont kifogtál egyet.

2010. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nem küldhetek. :/
2010. szept. 7. 22:17
 5/21 anonim ***** válasza:
Chat.hu-ról van szó egyébként?
2010. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha jól kijöttök teljesen mind1, hogy cigány-e :)

ha jól érzed magad vele, lehet arab is vagy japán is vagy akár eszkimó is....

szerintem

2010. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem chat.hu, hosszú történet. Amúgy meg mindegy milyen igen, de megnyugodnék ha nem az lenne mégis.
2010. szept. 7. 22:37
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon vad kis arcod van, nincs benned cigány vér?


Ennyi. Szóval lehet hogy te úgy kérdezel hogy megsértődik, de megkérdezni nem sértő. Szerintem.

2010. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

félroma fejjel én ugy tartottam annak idején tisztán a párommal hogy ezzel kezdtem..mielött bármit is beszéltünk volna ö közölte velem a korát azt hitte zavarnia fog most ő 27 én 22 majd ezután közöltem vele hogy én ilyen vagyok öt zavarja e mert ha igen akkor nincs is miröl beszélnünk ugy gondolom.van e olyan dolog amiben ez megnyilvánul elötted?

szerintem neki is kellene ilyen szinten vallania.Jobb ezeket elöre tisztázni.

2010. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
kedves 11:33as..sok ész szorulhatott abba az áldott nagy tökfejedbe
2010. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!