Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekli, hogy dule e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli, hogy dule e a szerelem?

Figyelt kérdés
Nem mondtam neki semmi konkrétumot (pl azt, hogy két jó barátom és kész had higyjen amit akar) váratlanul kaptam tőle egy üzenetet, hogy milyen volt Szlovákia (ki mentünk négyen egy napra) és dúl a love😄? Ezt az üzenetet kaptam tőle, igaz tegnap raktam ki fb - ra, ma írt. 33 éves férfi, nem váltunk el csúnyán, hebe hóba egymásra írunk miujsag, fel köszöntjük egymást ilyenek. Miért ilyen kis kíváncsi valaki? N30
2022. jan. 3. 19:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hú, bocsi most látom át javított pár szót. Elnézést!
2022. jan. 3. 19:17
 2/16 anonim ***** válasza:
Magyarul.van baráod?
2022. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

*van barátod?


Ja es ha, van szerelem is van, vagy megcsalnád?

2022. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs, nem a pasim egyik se jó barátok vagyunk és kész
2022. jan. 3. 19:20
 5/16 anonim ***** válasza:

A 33 ffi szavait forditottam neked le:)


Kivancsi nyitott vagy e szexre vele. Ennyi össz vissz.

2022. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te komolyan 30 éves vagy? 🤨
2022. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6# ha nem tetszik a kérdés minek írtál ide? Szánalmas vagy már bocs
2022. jan. 3. 19:34
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
30 éves létedre inkább te vagy a szánalmas.. Nagyjából 16 éves szinttel rendelkezel..
2022. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

😂 😂 😂 😂

Ide josz frocsogni, ki élni a frusztraltciod, na... Most többnek érzed magad? Nem volt kötelező ide bofognod ;) érdekes rajtad kívül másnak megy a normális kommunikáció...

2022. jan. 3. 19:40
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj.. Állítólag 30 éves vagy igaz?

és nem tudsz értelmesen megfogalmazni egy szöveget?

Komolyan 30 éves létesre GyK kell kérdezni, mit miért mond vagy kérdez egy pali?

Ez nem fröcsögés, meg böfögés.. De sokszor hihetetlen számomra, hogy mennyi ember nincs életkorával egyszintben..

2022. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!