Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt. Nagyjából féléve beleszerettem valakibe. Azelőtt is ismertem, de akkor nem voltam szerelmes.

Mióta beleszerettem, azóta valahogy úgy érzem, senkit se tudnék úgy szeretni mint őt.

A páromat sosem csaltam meg. Nem szeretném elhagyni.

Azzal, akibe beleszerettem, vele biztos nem jövök össze.


Hogyan tudnék belőle kiszeretni?

Vagy mit csináljak ha szakítani nem akarok, a másikkal összejönni nem akarok és nyilván a páromat sem csalom meg?



2022. jan. 4. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Fogalmad sincs, milyen lenne vele egy kapcsolat. Belepakoltál mindent, ami jó lehetne egy lufiba, és most szerelmesnek hiszed magad valakibe, aki nem létezik. A külseje adott, minden mást te tettél hozzá. Amint ezt belátod, elmúlik.
2022. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell kiszeretni, élvezd, amit érzel.

A többi körülmény az marad, ami volt, ahogy írod.

2022. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ritka idiota vagy. Biztost a bizonytalan ert! Dehat ez van! Tisztazd magadban h nem e csak egy fellangolas hanem komoly érzelmek. Én megprobalnam elfelejteni , mert a biztosat nem adnám..4 év nem semmi, nem kell elribizlizni, nem egy zsák szemet ez, hogy mostmár kiviszed! Emlekek érzelmek vannak, gondold meg ezt át! 4ev…
2022. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én meg azt mondom, hogy egy életed van. Ha úgy érzed, hogy sehova nem vezet a kapcsolatod, langyos és “ megfagyott az idő benne” akkor lépj. 4 év ló*ar. Anyósomék 26 év után váltak, és lett új párjuk. Azóta kivirágoztak mind a ketten. Én csak azt tudom, hogy nem azt fogod bánni amit megtettél, hanem azt amit nem tettél meg de megtehetted volna. Te döntesz.
2022. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Tovább kell lépni.
2022. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Én csak azt tudom, hogy nem azt fogod bánni amit megtettél, hanem azt amit nem tettél meg de megtehetted volna. "


Ez egy rossz közhely. Lehet bánni, hogy odavágtál valamit a szeméttelepre, ami jó lett volna, ha reálisan látod a dolgokat és nem élsz álomvilágban.

2022. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A másik pasival akkor se jönnék össze ha a párommal szakítanék.


Ami a kapcsolatomat illeti, szerintem már eleve kezd kihűlni és ez nem kizárólag a másik férfi miatt van. A páromat mégse akarnám elhagyni mert a közös emlékek, célok, egyébként meglennénk valahogy de szerelmet már nem érzek.

2022. jan. 4. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
A közös emlékekre való tekintettel akarsz valakivel leélni egy életet, aki mellől beleszerettél másba? Minek...? Hány éves vagy?
2022. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!