Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tepernem vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tepernem vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, srác vagyok, mindketten 18 évesek, egyedül töltöttük volna a szilvesztert mindketten, de áthívott magához, az este alatt elkezdtünk kavarni, flörtölni, ölelések, testre csókok, de csókot nem engedett szájra és többet sem, mert van valaki akivel kavar és vonzódik hozzá, néha-néha találkoznak és smárolgatnak, töltenek együtt időt stb.


Azt mondta, hogy bűntudata lenne, ha többet engedne köztünk, bár jó választás lennék, mert minden lány örülne, hogy milyen vagyok belül és az életben is haladok és vannak terveim, mellette meg okos is vagyok, mondta azt is, hogy nem szerelmes belém és belé sem, de jobban vonzódik jelenleg a másik sráchoz és nem akar megalázni, hogy, ha nincsen ló akkor jó a szamár is(ez lennék én).


Engedjem el a dolgot, jól érzem?


2022. jan. 4. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Duma, ő sem tudja, hogy mit akar. Úszni is és szárazon maradni is egyszerre...


Lehet, hogy csak a pia, vagy attól tart, hogy a szex elrontaná a barátságot, de akkor mondja azt.


Szerintem ha a másikat nem szereti, csak a szexre kell, akkor nem értem, miért lenne bűntudata, hiszen a másikat is tárgyiasítja.


Ez tehát rizsa.


Viszont lehet, hogy nem akarja, hogy érzelmileg kötődj hozzá, lehet, hogy tényleg egy jó barátnőt akar neked, ő meg nem maradna meg melletted, és ezért elvesztenéd, és szerinte egy szex nem ér ennyit.

2022. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Ezt miért nem a tini kategóriába írtad?

Önbecsülés nulla, tiszta szánalom.

Tiltás törlés az ilyen ostoba pcsát...

2022. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2022. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Igen"

- az ilyen válaszokon mindig besírok! :D Mi igen?! :D

2022. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Feltételezem, hogy a leírás végén a kérdésemre a válasz.
2022. jan. 4. 09:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogos! Az engedje-e el részre értettem, sorry :D


Nincs értelme, kérdező. Ebből nem lesz semmi.

2022. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom még, hogy barátok tudunk-e maradni, testiséget már érzek, benne lennék szexben, ez nem volt jelen eddig a barátságunk alatt, nem vonzódtam így hozzá, szerelmes biztosan nem tudnék lenni belé.
2022. jan. 4. 09:55
 8/17 anonim ***** válasza:

Pont az van, amit mondott. Gondolom, be volt csípve, de maradt annyi önuralma, hogy ne bonyolódjon beléd, ha annak nem lesz jó vége.

Meg a nagy kérdés, hogy mi célból tepernél: most jut eszedbe, hogy ő álmaid nője és te szerelmes vagy belé, vagy neked is ő a szamár lenne, aki olyan praktikusan kéznél van és végülis hátha. Akkor udvarolj, ha te már mellette döntöttél, hiszen ismerni már ismered annyira a személyiségét gondolom.

2022. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor pedzegesd a barátság extrákkal témát, mondd meg neki, hogy szerinte ha a másik iránt nem érez semmit, akkor nem is kell hűségesnek lennie...

Te meg elfogadod, ha mással is kavar.

2022. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
hagyjad ezt a buta ribizlit
2022. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!