Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve járok egy hivatásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve járok egy hivatásos lányhoz rendszeresen. Azt hiszem szerelmes vagyok belé, de ő úgy csinál mintha nem tudná? Miért? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy alfa hím, van egy kis túlsúlyom, jóképű sem vagyok, a nőknél sosem voltam népszerű.

Hivatásos lányokhoz jártam, aztán egy éve találkoztam vele. Azóta csak hozzá járok. Nagyon szép, nagyon csinos, nagyon okos.

Hetente, de van hogy heti 2x is megyek hozzá. Egy vagyont nála hagytam már.

Próbáltam jelezni neki, hogy én nyitott volnék másra is, de mintha meg se hallaná...


Volt már más is ilyen helyzetben? Egyrészről örülök, hogy ugyan pénzért, de legalább tudok vele lenni. Másrészről már elegem van.


2022. jan. 4. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora lúzer vagy, atyaég. Ez szánalmas.
2022. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az esetek nagy részében a prostituáltaknak stricijük is van, akinek dolgoznak. A filmekben jó sztori, hogy új életet kezd a prosti a herceggel, de a valóságban, ha akar se tud az eltartójától menekülni.

Arról meg nem beszélve, hogy nyilván nem csak te jársz hozzá. Más is ott hagy nála nem kevés pénzt. Erről szól ez az üzlet.

2022. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

Számolj már egy kicsit koma. Alkalmanként elkér 20 ezret. Egy nap dolgozzon csak három alkalommal. Napi 60. Vállaljon havonta húsz munkanapot.

Keresett 1 millió 200 ezer Forintot. Egy hónap alatt. Tisztán, nettó értékben.

És akkor majd szerinted feladja ezt az életet csak azért, mert egy magányos lúzer olyan szerencsétlen, hogy érzelmeket kezd el táplálni a fizetős szex következtében!?

2022. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!