Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bizonygatja rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonygatja rendszeresen facebook-on egy ismerősöm, hogy mennyire igaz szerelem az övék a párjával,miközben a párja nem ír ki soha semmit és gyerekkora óta ismervén tudom, hogy többször volt már másba nagyon szerelmes a mosani párja előtt ?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerős pár egyi ktagja évek óta szerelmes posztokat tesz ki nyilvánosra állítva, többezer ismerősüknek, akiknek a nagy részével csak egyszer beszéltek életükben. Intim pillanatokat (pl. reggeli ébreés lefotózva a fb-ra vagy fehérneműben vannak a párjával egy instagram fotón és mellé írta, hogy "date night" következik), egyfolytában hencegős, túlcicomázott posztokat, szövegeket tesz ki. A párja nem tesz ki soha semmit, de részt vesz a közös fotózkodásokban és lájkolja a kitett posztokat.Őt régebb óta, 20 éves ismerem és volt korábban több tartós kapcsolata, szerelmei, plátói szerelme is. Miért beszél úgy kettejükről a mostani partnere, mintha előtte senkije nem lett volna és miért olyan "erőszakosak", kivagyiak, kisajátítóak a posztjai ? Mit akar ezzel elérni ? Miért csinálják ?
2020. okt. 23. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik a nyilvánosság előtt élik az életüket. Ettől még szerethetik egymást, vagy lehet hogy annyira nem, ki tudja? De ez egy betegség, főleg nőknél figyelem meg, de férfiaknál is előfordul. Ha nem teszi ki instára, facéra, mintha meg sem történt volna.
2020. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiküknek fontos a látszat, a másiknak meg nem.
2020. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mutassa más nőknek, hogy semmi esélyük, szálljanak le a pasiról, mert az övé. Én is ismerek egy ilyet, csak a pasit ismerem, szeretője van a nő mellett, a nő pedig folyamatosan kirakja a nyálas képeket, szerintem ő ezért, amit írtam. A másik, hogy ők állandóan veszekednek, mégis a Facebook csöpög.. Biztos az van a háttérben, hogy fél a csaj, hogy elveszti a pasit, és azt akarja mutatni, hogy minden happy, hogy más nő nehogy rámásszon, mert egyébként egy régebbi megcsalásról tud a csaj. A mostaniról nem.
2020. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
A mostani generációnak ez az élete. Mindent megosztanak, teljesen lényegtelen dolgokat is. A tiktok erre a legjobb példa, előre megrendezett kamu jelenetekkrl van tele. Szereplés vágy, figyelem éhség, céltalanság áll a háttérben.
2020. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok , de egy felnőtt embertől szerintem ettől már többet lehetne várni, anniyra infantilis és átlátszó ez a viselkedés. Illetve hazudni erkölcstelen is. Én pl. kamaszkoromban is gáznak éreztem már az ilyen embereket .
2020. okt. 23. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Látod, vannak olyan emberek, akik felnőttként sem felnőttek. Elég sok
2020. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sok eve szeretom van, a no akivel egyutt el a szeretom ,mar joval ezer folotti posztal bizonygatja a nagyvilagba hogy mekkora a boldogsag
2020. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, és a nő tud rólad ?
2020. okt. 23. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, talan sejti...passz...
2020. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet valakit idegesíteni akarnak vele. Vagy mégsem olyan jó a kapcsolatuk és csak azért csinálja mert előtte mindig éreztették vele hogy ő egy senki.

Vagy így akar valakit féltékennyé tenni.

Vagy így akar valakit kellemetlen helyzetbe hozni.

Vagy csak szimplán modell típus aki szereti mutogatni magát és dicsekedni a cool életével.

Bár kérdés hogy a párját megkérdezte e hogy megoszthatja e intim pillanatukat a nagy világgal ami igazából csak rájuk tartozna, mivel nem a világ jár velük. Vannak ilyenek sajna.

Passz!

2021. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!