Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiket teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiket teljesen elkerülnek a nők! Hány évesen jöttetek rá hogy valószínűleg örökre egyedül maradtok?

Figyelt kérdés

Már tinédzser koromban is tapasztaltam hogy nem vonzódnak hozzám a nők, a huszas éveimben viszont ez egyértelművé vált. Több százas nagyságrendben utasítottak el.

Olyan 25 éves koromtól már udvarolni is csak ritkán szoktam nőknek.


Most 31 vagyok, 5 éve nem is szexeltem. Már a rokonok se kérdezgetik hogy van e barátnőm stb. Mindenki tisztában van vele mára hogy én olyan férfi vagyok akinek az életében nincsenek nők. Semennyi.


2022. jan. 5. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ismeroseid mar korabban lattak rajtad, hogy az vagy, csak tapintatosan nem szoltak. Meg veled is eljatszottak, hogy a baratnod kerdest, mint mindenki massal, hogy ne vedd zokon, hogy toled meg ezt se kerdezik meg. A testednel mar csak az egod nagyobb, amit fiatalon meg ovnak, felnottkent meg ugy vannak vele, hogy szokd a szitut, akkor elobb rajossz, hogy mi a helyzet. En nem csodalkozom azok utan, hogy vegigkovettem it az utobbi par evben a tenykedesed, hogy miert kerultel a szonyeg szelere. Nagyon is odavalo vagy. Rajtad mar csak egy komoly trauma tudna valtoztatni, hogy magadba szallj es uj eletet kezdj. Vagy meg az se. Szamodra mar nincs remeny, teljesen eltorzult vagy lelkileg, mint egy oserdoben nevelkedett maugli. Ezen millio probalkozas es leszolitas sem segit, nem azzal van a baj.
2022. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1: te honnan ismersz engem ennyire? lol..


a testemnél csak az egóm nagyobb...biztos..

2022. jan. 5. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki olvasgat itt egy ideje már megismerte a gondolkodásmódod a kérdéseid alapján. Én nem olyan régóta vagyok itt, de én is olvastam már eleget tőled, hogy egyetértsek az első hozzászólóval.
2022. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3:jól hangzik ez az eltorzult lélek, a valóságban meg a nők addig se jutnak el velem hogy egyáltalán tudjanak valamit a lelki világomról...


Ugyanis nagyon gyorsan kukáznak.

2022. jan. 5. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent meglehet tudni abból, hogy a másik hogyan fogalmaz és mit sugároz magából.
2022. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: ja tudjuk. a nők gyikos kérdésekből leszűrnek mindent.
2022. jan. 5. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Na látod:) erről beszélek pl.
2022. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a sztorizós troll is te vagy? Tudod, amelyik ilyen hatalmas meggyőződéssel szokta állítani, hogy neki felesége van, és mindig ilyen baromi hosszú sztorikat meg kifejtéseket szokott köríteni.


Vagy az egy másik?

2022. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt mar tinikorban lehet tudni, bar en egy ideig remenykedtem, hogy hatha makom lesz.



37F incel

2022. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb 15 éves korom óta tudom hogy nem lesz senkim.


25/F

2022. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!