Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez nekem?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek 5 éve. A párommal nagyon szeretjük egymást tényleg, veszekedéseinket egy kezemen megtudom számolni, ha vannak nézeteltérések mindig megbeszéljük, tiszteletbe tartjuk a másikat, odafigyelünk egymásra, apróságokban is, tiszteljük egymást. Még egy ilyen fiút nem ismertem, nem is kivanhatnék jobb társat, ebben biztos vagyok. Viszont, mindig kell legyen egy bökkenő. Van 1 srác, akit az egyetemen ismertem meg egy páros munka során, 3 éve. Az elején nem is kedveltem, de az eredmény érdekében együtt kellett dolgoznunk 3 hétig. Ez idő alatt megkedveltem mert nagyon intelligens, segítőkész, valami barátság féle is kialakult köztünk. Nem mutatott semmilyen kezdeményezést az iranyomba, mert tudta hogy én párkapcsolatban élek, viszont egy idő után voltak erre utaló jelek, hogy bejövök neki és én is elkezdtem vonzódni hozzá(testileg, nem szerelem) meg kedveltem is. Aztán ezt be is vallotta, hogy ő vonzódik hozzám, meg érzelmeket is táplál felém. És megbeszéltük, hogy ez így nem oké. Inkább ne keressük többet egymást. Egy év után, néha-néha rám írt, mondta hogy van barátnője, megint elbeszelgettunk könyvekről, meg mindenről úgy mint régen. Ezért kedveltem meg mert vele mindenről lehet beszélgetni, és normálisan komoly témákról, mert nagyon intelligens, pont ez az amit hiányolok a páromban, ő is intelligens srác de sokszor nem tudok vele kapcsolódni egy egy témában, nem tud vagy nem is akar hozzászólni, na mindegy. Nem találkozom a sráccal, viszont a kapcsolatot tartjuk üzenetben, nem tudom megszakítani vele, fogalmam sincs miért. Csak így nagyon kínzó, mert utalgat ilyenekre hogy talán érdemes lenne átgondolnunk mindkettőnknek, hogy kivel is szeretnénk lenni. Én nem tudom, hogy normális-e ez, hogy ettől a sráctól nem tudok elszakadni, mégis nagyon szeretem a barátom is? Mostmár nagyon lépnem kellene valamit, de nem tudom hogy mi a jó döntés. Néha arra gondolok, hogy milyen jó lenne vele, de a barátommal is legalább annyira jó csak nyilván más szempontból. Tudom, hogy hülye vagyok, meg kapok itt még erősebb jelzőket is, tudom en is magamról. De igazából arról van szó, hogy nem tudom mi a jó döntés.

23 N


2022. jan. 6. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha én valamit nem tudok eldönteni, akkor fogok egy lapot, és felírom rá a 2 lehetőséget.

Ezek alá elkezdem írni a pro és kontra érveket, amiket különbző szempontok alapján veszek figyelembe.

Amikor úgy gondolom, hogy már nem tudok új érvet ráírni a lapra, akkor csak kiértékelem az egészet.

Most persze lehetne mondani, hogy: Hát de ez egy kapcsolat, ne egy lap döntse már el a végeredményt.

Szerintem meg de, mert a kérdező is lejátsza ezt, csak fejében... :P

2022. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!