Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom azt mondta aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom azt mondta aki nem tud főzni nem venné el? Mit gondoltok? Meg aki nem tud főzni nem nő

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 23:19
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igaza van, nőként nekem sem kellene olyan férfi,aki nem tud vagy nem akar főzni. Főzni azért nem egy nagy ördöngösség, elég alapvető dolog. Mondjuk a nem nő részét nem értem, nem a főzéstől lesz nő a nő, de akkor ennyi erővel már azt is mondhatjuk, hogy aki nem tud főzni, nem is férfi.
2022. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
90%
Ezen analógián elindulva, aki meg nem tudja a nőt meg a leendő gyerekeket eltartani (úgy hogy a nő nem dolgozik) az nem férfi. Kíváncsi lennék erre mit lépne ez a hímsoviniszta gyökér.
2022. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyeneket mond, akkor készülj arra, hogy tiéd lesz a házimunka, mert "az női dolog" és később a gyereknevelés is. Ha neked ez oké, akkor végülis nem gond, főleg ha fair és cserébe ő meg vállalja a hagyományos férfi szerepet és ő tartja el a családot, te pedig háztartásbeli lennél. Én egy ilyen után biztos szakítanék, mert én nagyon nem ilyen párra vágyom és nekem egy ilyesmi jellegű kapcsolat nem felelne meg (amúgy tudok főzni és szoktam is, nem azért, csak nekem társ kell, akivel egyenlő felek vagyunk). De ettől még nem mondom, hogy neked is ezt kéne tenned, csak gondold át, hogy te mire vágysz és neked ez belefér-e vagy sem.
2022. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
96%
De egyébként egy ilyet mondó pasinak azonnal mondanám hogy nem tudok főzni, csak hogy azonnal megszabaduljak tőle :D
2022. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Azota mond ilyeneket miota egy regi haverjaval ujra baratkozik. Ra sem ismerek azota....
2022. jan. 6. 23:40
 6/56 anonim ***** válasza:
2%
Érdekes.. akk minden nőtől azonnal szabaduljon meg mindenki amikor azt hallja h xy okból kifolyólag a férfi nem férfi.
2022. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
90%

Nekem eleve nem lehetne a párom egy ilyen befolyásolható, málé futóbolond, akit a haverjai oltogathatnak mindenféle hülyeséggel...

Kuka.

2022. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
89%
8 Hogy jön ide, ennek a szánalmas hímsoviniszta szövegnek az elítéléséhez a segg fotózása? Melyikünk írta hogy ilyet csinál?
2022. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyikőtök ezt csinálja nemkell a femihiszti
2022. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
95%

10

Hogy csinálnánk mindannyian, amikor mind rondák és dagadtak vagyunk, az itteni incel közfelfogás szerint? :D

2022. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!