Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem "éltem ki" magam vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "éltem ki" magam vagy mi ez most nálam?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Alapjáraton nyugodt, csendes, kedves természetű. Fiatalabb koromban 14-18 éves koromban jártam el bulizni, barátokkal is sokat hülyéskedtünk de mindig én voltam a "jó kislány ". Aztán 18 évesen megismertem a jelenlegi párom aki ugyanilyen természetű mint én és azóta megjobban magamba zárkóztam, konkrétan az utóbbi 5 évben semmi emlékezetes hülyeséget nem csináltam, bulizni 5-ször ha voltam ennyi év alatt.

Mostanában rám jött ez a régi énem, szeretném szabadnak érezni magam, bulizni, hülyéskedni. Nem extrém módon de ez nagyon hiányzik nekem most. És most jottem rá hogy az utóbbi 5 évem a szabad időm egy nagy unalom volt. Azon kívül h egyetemre jártam, lett állásom.

Akiket az utóbbi 5 évben ismertem meg, sosem hívtak el bulizni mert szerintük nem vagyok az a típus, pedig belül mindig is éreztem hogy valami nem oké velem. Lehet közre jatszott hogy 20 évesen hirtelen elvesztettem apukámat. Nem tudom, csak azt hogy én szeretnék "élni". Még nem vagyok a párom jegyese, addig nagyon gáz lenne ha nélküle de az ő engedélyével mennék el bulizni? Biztos nem csalom meg, mert ilyet nem tennék senkivel, de ő meg amugy sem érzi ezt hogy szeretne szórakozni, legalábbis nem így.

Jó ötlet még ebben a korban világot látni, bulizni?

Köszönöm!

23 N


2022. jan. 7. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Jegyesen már nem mehetsz bulizni? Tudod hány anyukával bulizok minden héten? Hülyeség úgy gondolkodni, hogy felnőttként a felelősségek elsöpörnek és már nem érezheted jól magad. Menjél, érezd jól magad. Érdemes ebbe a barátodat is bevonni. Annyit árnyalnám csak ezt a képet, hogy nem mindegy, milyen buliba mész. Én sem diszkóba járok, sem kocsmába, mégis van mindig buli. Nagyon sok lehetőség van ma már
2022. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

"nagyon gáz lenne ha nélküle de az ő engedélyével mennék el bulizni?"

Mi van???? Miért kellene egyáltalán az engedélye? A gyereke vagy a kutyája vagy? Nem? Akkor megmondod neki, hogy "drágám, szombaton a Giziékkel elmegyünk valahova kicsit szórakozni", és kész.

2022. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tegyük fel megvan az izgalmad..utána? Hogyan tovább?
2022. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Aki lepontozta a 2-es válaszom, azok szerint komolyan normális dolog ENGEDÉLYT kérni egy (elvileg) egyenrangú kapcsolatban? :D
2022. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok ezzel

25F


2# Ne ezen lovagolj. Nyilván nem arról van szó, hogy engedélyt kér tőle, és ha nem ad engedélyt, akkor nem megy bulizni. Ez nem ilyen fekete-fehér.

2022. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Élj, bulizz, láss világot!

Nem arra születtünk, hogy unatkozzunk!

Fiatal, független, egészséges nő vagy. Miért ne élhetnél úgy, ahogy akarsz, és ahogy élvezed is az életedet?!

2022. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
4# Nem az állításodat, hanem az attitűdödet pontoztam le. Arról van szó, hogy a lány nem úgy szeretne bulizni járni, hogy az a párjának nem fér bele. Fogod?
2022. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

#7

Tudom hogy arról van szó, épp erre gondoltam. Miért akarna olyannal együtt lenni, akinek "nem fér bele" hogy szórakozzon?

2022. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
#2 arcból sztem vegyél vissza mert később bajt okozhat.
2022. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy jó párkapcsolat és a szabadság egyáltalán nem zárják ki egymást.
2022. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!