Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 körüli lányok, párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli lányok, párkapcsolatban gond az ha egy fiú nem beszél sokat?

Figyelt kérdés

Meg ha nincs mozgalmas élete és csak ritkán akarna veled programokra menni, mert szeret otthon lenni. Ez gond, egy komoly kapcsolatnál?

Kirándulni, nyaralni, moziba menni, stb azt szeretek, csak a bulizás és a tömeg az nem jön be. Barátaim sincsennek már.

Komoly kapcsolatban esetleg házasságban ez gond lenne Nektek?


2022. jan. 8. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nálam gond lenne, mert én nem ilyen vagyok, így nem illenénk össze.
2022. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire egyezik az, hogy mennyiszer akarunk programokra menni. Én sem vagyok bulizós, és van egy enyhe tömegiszonyom, tehát heringpartira nem megyek én sem, de évente egyszer vagy kétszer szeretnék elmenni egy kevésbé népszerű zenekar koncertjére egy hétköznapi időpontban. Nagyon szeretek otthon lenni, meg értékelem a csendes életet, de jó időben 1-2 hetente, rossz időben 2-3 hetente azért igényem van egy kis kimozdulásra. Szóval, ha ez a mennyiség belefér a ritkába, akkor ez oké.


Viszont, ha nem lehet vele sokat beszélgetni, akkor kuka a dolog. Nálam a vonzalom 70-80%-a abból jön, hogy mennyire tudok jókat beszélgetni a másikkal, mennyire tudunk ilyenkor egymásra hangolódni, mennyit tudok meg a belső énjéből, gondolataiból. Ha ez kiesik, esélyem sincs beleszeretni a másikba.

2022. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán jönne be egy olyan pasi, akivel nem lehet normálisan beszélgetni.
2022. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy beszédes az baj.Én sem vagyok az a bulizós típus.
2022. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, az eleve párkapcsolatra is teljesen alkalmatlan, nemhogy házasságra.
2022. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél beszédesebb mert így nem hogy házasság nem lesz de komoly kapcsolat sem.
2022. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!