Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünkkel van a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünkkel van a gond?

Figyelt kérdés

Alapvetően sem én, sem a párom nem vagyunk annyira kívánósak és nem szexelünk nagyon gyakran, de ma például reggel igen és én kora délután is kívántam még és benne lettem volna, de mikor kezdeményeztem, akkor elutasított. Igaz, hogy még volt egy kis dolga ma délután meg este is, de délután már csak én szerettem volna őt kényeztetni, nekem ez kielégítő lett volna, ez nem vett volna annyi időt igénybe, mint a reggeli akció, ő mégsem akarta. Nemcsak most, hanem máskor is jellemző, hogy ha egy nap valamikor már megvolt, akkor utána ugyanazon a napon ő már nem kívánja, én sem mindig, de én jobban, mint ő.

Szerintetek melyikünkkel van gond: aki egy nap megelégszik egy alkalommal és utána már nem akarja, vagy aki aznap akár többször is hajlandó lenne?


Én egy nap többször is el tudnám képzelni, de azért azt sem kell úgy érteni, hogy reggeltől estig szünet nélkül és minden egyes nap.


A másik meg az, hogy én szívesen leteperem őt csak úgy hirtelen, ő meg ennek nem nagyon örül, szerintem kicsit hülyének is néz miatta.

Persze helyzetfüggő is. Ha már eleve benne vagyunk a dologban, vagy van egy közös zuhany, vagy valami alaphelyzet, akkor még rendben van és nem lepődik meg, de például én csak úgy a nap közepén két tennivaló között is letámadom, akkor is ha amúgy semmi romantika nincs meg teljesen ruhában vagyunk mindketten, na ő erre annyira nem nyitott.


Én vagyok a nő, ő a pasi. Éppen ezért furcsa nekem, mert azt hittem volna, hogy fordítva szokott lenni.

Attól még tetszhetek neki és kívánhat engem? 4 éve vagyunk együtt és már együtt is élünk. Mindig ilyen volt, régen lehet kicsit jobban akarta ő is, de alapvetően mindig ilyenek voltunk.


Azt mondtam neki, hogy biztos nem vagyok neki elég kívánatos, de azt mondja, hogy nincs erről szó.

Az 100%, hogy nem csal meg engem, mert állandóan itt van velem és szinte ki se mozdul, vagy ha igen, akkor általában én is megyek vele. A levelezését sem titkolja, a telefonját sem rejtegeti.



2021. márc. 31. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtökkel sincs gond alapvetően, viszont mások az igényeitek, ez pedig konfliktust okozhat.
2021. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ő csak nem annyira spontán. Zavarja, ha úgy kezdeményezel, hogy éppen benne van valamiben, dolga van. Szerintem viszont ezen nem nagyon lehet változtatni.
2021. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha nem egy hullàmban lennétk
2021. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincs gond.
2021. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem azonosak az igények, az a baj hogy ez szerintem nem beállítottság ha nem inkább kiből ki mit vált ki kérdése.
2021. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!