Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előre bejelenteni, hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre bejelenteni, hogy pár hétig nem nagyon fog rám érni?

Figyelt kérdés
A barátnőm vizsgára készül. Jelenleg az iskola miatt távkapcsolatban vagyunk. Bejelentette hogy pár hétig nem nagyon fog rám erni, de igyekezni fog megoldani a kapcsolattartást velem. En ezen kicsit felrántottam magam. Ez az igyekezni fog ez kb olyan erzest keltett bennem, hogy legyek hálás ha szán rám időt, másrészt meg ha nem, akkor megvan erre az indok. Titeket ez hogyan érintene?
2022. jan. 10. 10:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
77%
mondják, hogy a nők túlgondolják a dolgokat... hát elbújhatnak melletted
2022. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Nézd nekem is van dolgom, en dolgozom. Mégsem jutna eszembe az, hogy ilyet mondjak annak akivel vagyok, hanem ha beszélni akarok vele, azt megoldom.
2022. jan. 10. 10:33
 3/54 anonim ***** válasza:
74%

Mondanám neki, hogy a tanulás fontosabb. Ha levizsgázik majd bepótoljuk az időt. Ne aggódjon, foglalkozzon azzal, ami most a legfontosabb.


A feleségem 4 hónapon át 16:00-tól 20:00-ig online tanfolyamon van, mégsem problémázok rajta.


Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban ugye? :D

2022. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
3-as és mondta a nejed hogy x hétig nem biztos hogy rád fog erni, de igyekezni fog?
2022. jan. 10. 10:35
 5/54 anonim ***** válasza:
69%
De ezzel mi a baj, tündérbogár?
2022. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Velem a baratnőm ez idő alatt beszélni sem nagyon fog. Lenyegében ezt jelentette be előre.
2022. jan. 10. 10:36
 7/54 A kérdező kommentje:
Tünderbogár. Oké...
2022. jan. 10. 10:36
 8/54 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok egy éretlen hisztis kis pöts szóval felfognám, hogy ebben a helyzetben tök igaza van, hogy átmenetileg ráfekszik a tanulásra és rád kevesebb ideje van. Mondjuk nem értem a csajt, miért kezd 12 évesekkel..
2022. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Szerintem meg tévedsz.akivel vagyok arra minden nap szánok időt. Nekem is van elfoglaltsagom renfeteg munkam de erre hivatkozva sosem volt az hogy a másiknak bejelentsem elfoglalt leszek x hétig de igyekszem majd néha vele is beszélni.na ez a gyerekes felfogás
2022. jan. 10. 10:38
 10/54 anonim ***** válasza:
74%
Igen, bejelentette, mert ezek szerint hisztis vagy, és ha közben mondja, akkor is drámázol. Gondolta, ha előre szól, nem fogsz ezen sápítozni, de tévedett.
2022. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!