Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na szval a baratommal 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szval a baratommal 6 honapja vagyunk egyutt ugymondva tavkapcsolatban vagyunk. 20 evesek. Van ugy h lemegyek 2 3 napot vagyunk egyutt aztan ja 1 hetig kb megint nem talizunk. Mivel mindketten szuleinkkel lakunk meg . mit tegyunk?

Figyelt kérdés
Jobb nala lenni mivel baratai vannak elvagyunk nekem meg itt nincsenek faluba...normalis ha megint lemennek hozzajuk? Vagy normalis az ha mar kb 5 nap utan megint talalkozni akarok vele es ja aludni vele lenni ilyenek. O is szeret enis ot csak a szulok nemtudom mit mondananak
2020. júl. 24. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Hogy a szülők (mindkét részről) mit mondanának, azt mi nem tudjuk.

Falun, hamarább elterjed a pletyka, ha nálad alszik. Ha a szüleid nem ellenzik és az ő szülei megengedik - aludj nála.

2020. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar sokszor aludt itt es enis ott csak en uncsizok itt falun...o csak az anyukajaval lakik es mindig megy a barataival
2020. júl. 24. 18:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Unalmas az életem még itt falun mintha megallt volna az elet.
2020. júl. 24. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Odaköltözés kizárva?
2020. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En nemkoltozok ugy oda szulokhoz szulokkel az milyen mar😂
2020. júl. 24. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül rád gondoltam az odaköltözéssel, nem a szüleiddel együtt.
2020. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom h ertetted
2020. júl. 24. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!