Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire okoz gondot ha a pasi sovány?

Figyelt kérdés
Mondjuk soványabb mint az átlag, de jól kijöttök vele, jól érzitek magatokat vele, ilyenkor ez mennyire zavaró?Esetleg lehet kizáró ok?
2010. szept. 8. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom.

Szerintem nálam ezt a helyzet hozná.


Vagyis nem tudom.

Nekem alapvetően a kicsit izmos srácok jönnek be:)

Mondjuk a környezetemben leginkább ilyen kicsit izmos srácok vannak.Úgyhog barátnőmmel szoktuk "csurgatni a nyálunkak" a jó pasik láttán*-*

2010. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megszeret, akkor megszeret téged. Úgy, ahogy vagy. Inkább legyen vékonyabb egy srác, mint zsírdisznó. Amúgy egy kis alakformálási tanács: járj le edzeni, egyél naponta többször (5-6 alkalom). Lehet, hogy genetikailag vékony vagy, de akkor is befolyásolhatod kisebb-nagyobb mértékben :)

21/L

2010. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok de else hinnéd mivan itt Van 2 srác mindw kb 190 mellé 60 kiló és mind2-nek van barátnője!!!

Meg amúgy is szoktam vékony srácok karján csajokat látni:D

SZal sztem annyira nem baj ha rendes kedves,bár ezt egy csaj jobban megtudná válaszolni

2010. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok, mivel én szeretem ha egy pasi erős testalkatú, a sovány pasik nem tetszenek. De sok lánynak igen.
2010. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

19:03

Ezek szerint ha a pasid lefogyna kidobnád?Szép kis nő vagy.

Utálom az ilyen felszínes majmokat.

2010. szept. 8. 19:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... szerintem egyáltalán nem ezt mondta. :) Annyit mondott, hogy az izmosabb fiúkat nézi meg. Ha ő szerelmes lenne egy fiúba, és rajta történne alkati változás (fogyna, vagy éppen hízna), biztos vagyok benne, hogy teljesen hidegen hagyná. Ugyanis, amikor szerelmes az ember, a külső már nem számít, mert a lelkét szereted. :) Nem felszínes azért valaki, mert a neki idegen fiúk közül az izmosakat nézi meg.

Amúgy 2. voltam.

2010. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vonatkoztassunk el az érzésektől,mert az nyilván megváltoztat mindent! HA csupán arról kéne dönteni,hogy vékonyabb vagy husibb fiút válasszak,akkor a husibbat választanám! Számomra a vékony férfiak nem vonzóak,sem szexuálisan,sem sehogy,de még mielőtt engem is leszólnál, nem vettem figyelembe a szerelem érzését.
2010. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha valaki vékony akkor abba nem szerethet bele egy lány?Vagy meg sem néznek?:s
2010. szept. 8. 19:27
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem is vékony a barátom és már 4 éve együtt vagyunk,környezetemben mondták már h vékony,nem illünk össze,de nem érdekel más véleménye.Szeretem és kész!! :)
2010. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hát szerintem az izmos pasik a legjobbak, de akkor ha már nem az akkor inkább sovány legyen.:)

mondjuk ez az én véleményem de szerintem nincs két egyforma ízlésű lány.

2010. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!