Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire okoz gondot ha a pasi sovány?

Figyelt kérdés
Mondjuk soványabb mint az átlag, de jól kijöttök vele, jól érzitek magatokat vele, ilyenkor ez mennyire zavaró?Esetleg lehet kizáró ok?
2010. szept. 8. 18:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor amíg sovány vagyok nem érdeklem a nőket, úgyhogy kezdjek el gyúrni csak hogy megfeleljek a nőknek?Akkor viszont már nem is magam miatt szeretnének hanem a testem miatt, jól látom?
2010. szept. 8. 20:36
 12/17 anonim ***** válasza:
tök mind1, h kövér sovány közepes,a barátomat mindenhogy szeretem
2010. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

20:03 vagyok

a lényeg az h mindenkinek másmilyen az ízlése.

engem nem zavar ha a pasi sovány.

szerintem a gyúrást meg azért ajánlották fel hogyha nem éreznéd így jól magad a bőrödben.

2010. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én jól érzem magam 55kilósan is:)
2010. szept. 8. 21:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj de értetlen vagy Te kérdező... és kiforgatod az ember szavát. Itt nem szerelemről volt szó a válaszoknál, hanem arról, hogy ki kit néz meg, milyen az ideálja. Én nekem pl a férfi ideálom az átlagos/inkább izmosabb testalkat, minimum 185 cm magas (mivel én 178 vagyok), barna rövid haj, barna szem, szép kéz és szép arc, szép mosoly. Ehhez képest a párom, akivel 5 éve vagyok 1magas velem. Megismertem, megszerettem, ennyi. A szerelemnél háttérbe szorulnak a külsőségek. Ha valaki megszereti a lényedet, akkor lesz*rja, hogy vékony vagy. Viszont, ha utcán akarsz felszedni ismeretlen csajt, akkor valóban kisebb az esélyed rá, mint egy izmos testalkatú fiúnak. Ennyi. De remélhetőleg vagy annyira intelligens, hogy ne így akarj ismerkedni.
2010. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én voltam a "felszínes majom"... Az volt a kérdés, hogy gondot okoz-e, és a válaszom az volt, hogy igen. Ha csak pozitív válaszokra vagy kíváncsi, írd le azt. Fizikailag nem vonzódok a sovány pasikhoz, ez az igazság. nem felszínes vagyok, nem számít a pénz, nem kell szépnek vagy kigyúrtnak lennie, sőt, lehet pocakja is nem zavar. A soványság nem vonz egyáltalán, van ilyen is. Ezt el kell fogadni, mindenkinek más vonzó. Ha a férjem, akit szeretek egyszer mondjuk beteg lenne, és lefogyna, nyilván ugyanúgy szeretném. De nem vonzódtam még soha sovány pasihoz. Bocsi. Ne ítélkezz ilyen könnyen.
2010. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még annyit mondanék, hogy nem akarsz változtatni, mert önmagadért szeressenek. Rendben, de gondolj bele, hogy a nőnél mennyire fontos neked, hogy milyen testalkatú. Sok férfi nem vonzódik a nagyon vékony vagy a kövér nőkhöz, és ezt is el kell fogadni. Ezek a pasik is felszínesek? Mindenki tetszik valakinek, de ne várd azt, hogy mindenkinek tetsszen az, amilyen te vagy, mert mindenki más. És alapvetően a szépségideál nem a sovány férfi. Ha el tudod ezt fogadni, nem kell mindenkit leszólni. Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor pedig nem igaz, hogy nem akarsz rajta változtatni. Keresd meg azt a lányt, akit nem zavar, ennyi. De akkor ne kérd mások véleményét.
2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!