Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka a nőgyűlöletnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a nőgyűlöletnek?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak hogy egyre erősebb a nőgyűlölet? Miért alakul ez ki egyes emberekben?

2022. jan. 13. 20:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
2. Egyébként arra is kiváncsi lennék hogy szerinted mely férfiak okozzák a problémát? Kik ezek? És mi a bűnük?
2022. jan. 13. 20:30
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

11


Nem azok a bizonyos chadek, akikért a nők úgy oda vannak? 😂

2022. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
nem kell a kamu,nőknél akiket levegőnek vesznek beszólogatnak nekik stb,ők ugyanúgy férfigyűlölők,nyilván nőknél kevesebb az ilyen,azért a nőknél kevesebb aki 'semmit nem kap' a női társadalomtól
2022. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
35%
női társadalomtól javítva férfi társadalomtól
2022. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Én nem vagyok nőgyűlölő, de azért tudnék mesélni például az itteni nőkről is.


Nem egy nőnek hallgattam már végig a siránkozásait, hogy "nincs szex, nem járunk sehová, keveset keres, nem akar elvenni feleségül, stb."


Ez általában úgy szokott kinézni, hogy egy pár hétig megy a panaszkodás(attól függ, melyiknek mennyi panasza van), én eközben öntöm beléjük a lelket, és pátyolgatom az önbecsülésüket, aztán mikor kifogynak a panaszáradatból, akkor szó nélkül eltűnnek, és mennek vissza a szar életükbe, a semmirekellő pasijuk mellé. Én meg jót mosolygok magamban.:)


Tehát legalább annyi "férfigyűlölet" van, mint "nőgyűlölet".

2022. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
valamiért elterjedt az a tévhit hogy jaj a lúzer pisti gyűlöli a nőket mert nem kell nekik tévhit a nők meg közbe dolgoznak,kapnak férfit is,gyereket is nevelnek stb
2022. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nők egyre borzasztóbbak elvárás tekintetében így egy elég nagy réteg nem jut baratnőhöz, ami hosszú távon nőgyülöletet, inceleket szül. De ezeket mind a kapitalizmus termeli ki.
2022. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Fel nem dolgozott csalódások, és az ebből eredő frusztrációk. De igazából mindkét oldalon sajnos, sőt minden gyűlöletnek globálisan ez az alapja. Meg hogy vannak olyanok, akik még adják is alájuk a lovat.
2022. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

Pistikét a nők leszarják, szimplán nem akarnak tőle semmit, ezért Pistikének megcsorbul az egója, mert azt hitte, hogy neki a nő alanyi jogon jár, ennek következtében meggyűlölte a nőket.

Fanninak meg elege lett a Pistike féle majmokból, akikbe egyfolytában belebotlik, mivel virusszerűen terjednek, ezért meggyűlölte a férfiakat.

2022. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19. Bezzeg a nőknek jár alanyi jogon a szőke herceg fehér bmwvel igez?
2022. jan. 14. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!