Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letagadja hogy letiltott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadja hogy letiltott. Mégis miért?

Figyelt kérdés
A srác akivel randizgatok letiltott Facebook-on, különösebb ok nélkül. Máshol ráírtam hogy azért megmagyarazhatta volna, ráadásul nem vagyok az a zaklato típus, ha vlk elküld, tudomásul veszem, lépek tovább. Erre visszaírt, hogy miből gondolom H letiltott, egyszerűen csak szünetelteti a fiókját, mivel családi gondjai vannak és nem akar most a külvilággal foglalkozni és kis időre van szüksége H rendeződjenek körülötte a dolgok. Írtam neki H ok, ha tudok vlm-t segíteni, csak szóljon, természetesen megértem.Aztán átjött egyik barátnőm, elmeséltem neki, mondta azért ránéz az ő telefonján az adatlapjára. Akkor láttuk hogy fent van, tényleg én kerültem tiltasra, ráadásul storyba is posztolgat. Tudom, nem ér annyit, de azért érdekel, miért tagadja le vlk hogy letiltott.mar eleve ezt a tiltasos dolgot sem értem, felnőttek vagyunk mindketten (30+), el lehet mondani a másiknak H bocs de inkább ne csináljuk ezt tovább. És szépen elválnak az útjaink. De hogy még ezen felül letagadja hogy letiltott, ráadásul a legelcsepeltebb mamája beteg, mellette virraszt dumaval, azért az borzasztóan szánalmas. Nem tudom nem magamra venni, hogy megis mivel érdemeltem ezt ki.

2022. jan. 13. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Újabb példa h a kor nem számit :D
2022. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
59%
Ràirtam màsik helyen vs nem vagyok zaklató tipus 😉🍆😶
2022. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Kàr , pedig szép pár lettetek volna.

A mániákus meg a hazudozò😆

2022. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
#2 ott a pont :D egyik nő se zaklató tipus kivéve ha visszavannak utasitva XD
2022. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt máshol ráírni (zaklatásnak azért nehogy már zaklatás legyen!), de amúgy teljesen igaza van a kérdezőnek, gusztustalan a semmiért tiltani, utána meg még hazudozni is, ahelyett, hogy felvállalta volna nyíltan, hogy nem akar többet találkozni. Gerinctelen féreg az ilyen, és hagyni kell a pi...ba! Egy a lényeg, nem akart a pasi folytatást, de konfliktust se, a kényelmesebb utat választotta a tiltással és utána a tagadással is.
2022. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valóban jobb lett volna nem ráírni, de előző nap írt nekem, amit nem olvastam el (hosszú nehéz napom volt), és másnap mikor már el akartam olvasni, akkor láttam hogy letiltott. Gondoltam ha máshol rairok akkor vlm magyarázatot kapok (ami akár ott állhatott az el nem olvasott üzenetben). Azt hittem, hogy vagy leírja mi volt a baja (azért gondolom abban mindenki egyet ért, , H könnyebb így lezárni az dolgokat magában az embernek)v nem is válaszol egyáltalán (ami szinten egy jelzés). Viszont ez a tagadás meglépett
2022. jan. 13. 21:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagyis meglepett
2022. jan. 13. 21:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel nem kell foglalkozni. Szerintem felejtos.
2022. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg nem vagy 30+. Ez az íráskép max 20 évesre jellemző. Mániákus és hazug vagy. Vagy ha tényleg 30+ vagy, akkor mániákus infantilis zaklató.
2022. jan. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fél év után magyarázatot v egy lezárást várni? Uh, ha ez tényleg zaklatás....
2022. jan. 14. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!