Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letagadja hogy letiltott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadja hogy letiltott. Mégis miért?

Figyelt kérdés
A srác akivel randizgatok letiltott Facebook-on, különösebb ok nélkül. Máshol ráírtam hogy azért megmagyarazhatta volna, ráadásul nem vagyok az a zaklato típus, ha vlk elküld, tudomásul veszem, lépek tovább. Erre visszaírt, hogy miből gondolom H letiltott, egyszerűen csak szünetelteti a fiókját, mivel családi gondjai vannak és nem akar most a külvilággal foglalkozni és kis időre van szüksége H rendeződjenek körülötte a dolgok. Írtam neki H ok, ha tudok vlm-t segíteni, csak szóljon, természetesen megértem.Aztán átjött egyik barátnőm, elmeséltem neki, mondta azért ránéz az ő telefonján az adatlapjára. Akkor láttuk hogy fent van, tényleg én kerültem tiltasra, ráadásul storyba is posztolgat. Tudom, nem ér annyit, de azért érdekel, miért tagadja le vlk hogy letiltott.mar eleve ezt a tiltasos dolgot sem értem, felnőttek vagyunk mindketten (30+), el lehet mondani a másiknak H bocs de inkább ne csináljuk ezt tovább. És szépen elválnak az útjaink. De hogy még ezen felül letagadja hogy letiltott, ráadásul a legelcsepeltebb mamája beteg, mellette virraszt dumaval, azért az borzasztóan szánalmas. Nem tudom nem magamra venni, hogy megis mivel érdemeltem ezt ki.

2022. jan. 13. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Úgy bírom, hogy egy nőtől már az is zaklatásnak számít, hogyha ráír, a felszívódott férfira, bezzeg a férfiaktol kb már csak a nemi erőszak számít zaklatásnak.
2022. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát, hogy fél év után (úgy H szinte minden nap beszéltünk, többször találkoztunk stb) ráírok egy normális hangvételű üzit, hogy semmiből jövő tiltás helyett nyugodtan megmondhatta volna volna H hagyjuk egymást, nem lett volna gond- ezt ha vlk zaklatásnak veszi, az borzasztóan elkeserítő...de a mai világban úgy látszik én vagyok a fura...
2022. jan. 14. 21:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet összejött valakivel akivel tudott normálisan haladni, lehet sok voltál neki, lehet egy tuskó , lehet besokalt , lehet mondtál valamit amit nem kellett volna


Lehet

Lehet

Lehet

2022. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!