Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 22 évesen, 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 22 évesen, 15 éves barátnő elfogadható még? :) lassan fél évesek leszünk.

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 20:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
🤮🤮
2022. jan. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
A fajtádnak le kéne vágni a tökét és jól besózni a sebet. Undorodom tőletek.
2022. jan. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kedves 20! Miből gondolod, hogy ki van használva? Ismersz személyesen? Nem. Akkor ne állítsunk már valótlan dolgokat, köszönöm.
2022. jan. 14. 08:24
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kikérem magamnak, hogy a konkurencia zavarna. Mikor 15-16 voltam, már akkor is a normálisabb réteg lenézte azokat a huszonéveseket, akik ránk nyomultak. Azt hittem én is a normálisokhoz tartozom, de nem, én a "sérült" kevésbé normális nehezebb életűkhöz tartoztam, akik odáig voltak attól, hogy valaki egyáltalán ismerkedne velem, pláne ilyen idős, és ha kijövünk, akkor biztos én vagyok érett, mindenki más a korosztályomban éretlen.. Ahogy nőttem, jöttem rá, hogy ez nem így van, és egy idióta lelkileg nem ép szintén sérült pasival jártam. Nem én voltam fene érett, kihasznált, mert velem meg tudta tenni. Nem, nem csak dugtunk, jártunk, szeretett is, de ha normális lett volna, nem lett volna olyan gondolata rólam. Hiába voltam szép, egy gyerek voltam. Ő pedig már bőven nem. Mikor közeledtem az ő korához, és láttam a kis tiniket, akkor jöttem rá, milyen kicsik is, és mennyire nem helyénvaló, ha egy akkor már korombeli huszonéves tizenévesekkel szeretne járni.


Figyeld csak meg majd a barátnőidet, hogyha annyi idősek lesznek, mint te voltál, mikor felszedted őket, mit fognak gondolni! Megundorodnak majd tőled.. te sosem fogsz tanulni ebből, ahogy én exeim sem tanultak semmit.

2022. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
legkorábban ez a kapcsolat 5 év múlva lesz elfogadható, remélem addig nem cseréled le megint valami 14 éves gyerekre
2022. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!