Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gerinctelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gerinctelenség vissza kérni bármilyen ajándékot is szakítás után?

Figyelt kérdés

Igazából szakítás után beszélgettünk még exemmel, ő akarta, de utóbbi időben egyre kevésbé keres és nem akar beszélgetni se már.

Nem nagy ajándékról van szó, csak egy 1500 ft-os plüss nyúlról.

Viszont úgy érzem egyre jobban, hogy nem érdemli meg.

Nem azért jövök össze valakivel, hogy aztán x idő után offoljanak.

Elég nagy a csalódottságom, a magányom, a depresszióm is már.

Szóval aljasság, vagy sem? Mástól is olvastam már, hogy van mikor vissza adják a kapott cuccokat.


2022. jan. 14. 19:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

19: "Mert én még szeretem"


Emiatt akarod visszakérni, ugye?

Mert akkor állandóan emlékeztetne rá valami.


A legjobb szándékkal mondom, mint tapasztalt férfi: ne tedd!


Nem azért, mert szánalmas, meg kicsinyes meg egyéb hülyeségek, amiket itt összehordtak. Kit érdekel, mit gondol más erről?

Magad miatt ne kérd vissza!

Ne akarj ábrándozni róla! Zárd le lélekben is őt! Gondolj arra, hogy ha ő dobott, akkor nem is méltó a szerelmedre. És ne is levelezzetek, ne tartsatok kapcsolatot. Ne a múltba tekints, hanem a jövőbe! Egy reménybeli új szerelemre!

Nő pedig van másik ezer. Valószínűleg olyanok is, akik sokkal inkább méltók arra, hogy szeressék őket, mint a volt barátnőd.

2022. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ezt a nő van más ezer szöveget is hanyagoljuk. Beszélgettem egy olyan nővel a napokban, hogy mit néznek a nők. És ő maga is bevallotta, hogy a külsőt nézik mind. Én nem vagyok helyes pasi, nem nézek ki jól. Nem is érdekeltem soha senkit. Még beszélgetni se akartak, barátkozni se. Én már nem hiszek a szerelembe. Nem létező dolog.
2022. jan. 14. 23:06
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
Jaj az önsajnálat a depi blabla....mindenki átmegy ezen csak van aki feláll és nem sajnáltatja magát mert az csak felesleges időpazarlás. Senki nem azért jön össze valakivel hogy aztán szakítsanak de ez van. Azon kívül meg nem kérek vissza semmit és én se adok vissza semmit. Én kaptam az enyém hülye lennék vissza adni.
2022. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Mondtam én hogy nem a nyulrol van itt szó. Szánalmas.
2022. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Komolyan gondoltam, hogy vissza akartam kérni tőle. Viszont szeretem még. És nem szeretem a játszmázást. Szerintem valamit még ő is érez, ha annyira beszélgetni akart. Csak sok volt a vita apróbb dolgokon, és ezért dobott el. Viszont azt mondta akkor, hogy jó ember vagyok és hogy nem akarja megszakítani a beszélgetést.

De mikor mondom neki, hogy jöjjön vissza, azzal jön, hogy nem érdemlem meg...

2022. jan. 15. 02:20
 26/30 anonim ***** válasza:
55%
Igen, kérd vissza a plüst, legalább már sajnálatból sem akar veled beszélni és lezárhatod te is magadban .
2022. jan. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van. Szemét r...banc. A spermát is verd ki belőle az utolsó mililiterig
2022. jan. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%

Az első nagy szerelmet nekem is nehéz volt lezárni. Úgy, hogy nem is beszéltünk semmilyen formában, egy év után éreztem, hogy tovább léphetek. Aztán megláttam 1x és felkavart még mindig. Szóval összesen 1,5 év volt.

Szakítás utáni 2-3 hónap,ha csettint én visszarepülök hozzá. De ő dobott el egy másikért.


Átérzem a helyzetet. Nagyon rossz, de adj időt magadnak.

2022. jan. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%
Te nem szereted a jatszmazast? Nagyon vicces. Pontosan azt csinálod te is. Mert ameg van kifogás vergodni egy plüss nyulon addig tudsz vele beszélni, találkozni.
2022. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez most szerintem nem gerinctelenség, hanem végtelenül szánalmas és szomorú. Kérd vissza nyugodtan, de csak lejáratod magadat a csaj előtt.

Ajàndékot nem szokás, és nem is jogos visszakérni.

2022. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!