Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan leplezzem hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leplezzem hogy ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Olyankor amikor látom azt a fiút nagyon furán tudok viselkedni és rögtön elvörösödök mit tegyek ellene?
2010. szept. 8. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kellene leplezni?! Ha csak nem vagy 12 éves, tudsz magadon annyira uralkodni, hogy nem ugrasz az illető nyakába. Az egész dologhoz fel kell nőni, tudod? A szerelmet nem leplezni kell, hanem helyesen megélni.
2010. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

miért akarod leplezni? próbálj meg hozzá közel kerülni (beszélgess vele, ajánld fel a segítségedet, ha úgy adódik...stb)


amúgy nekem kellett már leplezni egyszerre, h szerelmes vagyok belé és, h szex van köztünk. elég nehezen ment munkahelyen. nem szóltam hozzá, ha mások is ott voltak, automatikusan velük beszélgettem inkább, de legszívesebben mindenkinek elmondtam volna mindent. ilyen ez a szerelem :s


amúgy biztos vagy benne, h szerelmes vagy?

2010. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!