Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kísérted már el a barátnődet/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérted már el a barátnődet/feleségedet a Zarába (hasonló helyre) shoppingolni? Ha igen, MIÉRT?

Figyelt kérdés

Ma délután voltam a Zarában, és megdöbbenve tapasztaltam azt a rengeteg férfit az öltözők előtt unottan várva, fogja a ruhákat és ott áll, várja a nőt.


A másik érdekes észrevételem volt, hogy egy kifejezetten sármos férfi ott áll, és megjön a nője: egy teljesen átlagos, kicsit elhízott (+8-10kg) nő.



Nekem SOHA nem volt olyan párkapcsolatom, hogy a férfi eljött volna (egyáltalán bejött) volna velem egy ruhaboltba.

A külsőmre nem lehet kifogás, 2x nyertem szépségversenyen (egy vidéki városban, de ez teljesen lényegtelen, csak arra akartam célozni, hogy nem vagyok csúnya, sőt.)



Mit csinálok rosszul? Vagy ezek a nők mit csinálnak jól?


2022. jan. 15. 21:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjem is eljön velem. Adok a véleményére, ő pedig szívesen mondja meg hogy melyik ruha áll jól szerinte és melyik nem. Ez is egyfajta közös program számunkra. Látom, az irigység árad belőled. Nem minden a szépség, ugye.
2022. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hmm velem eljon e, de én egyedül jobban szeretek vasarolni😂😂
2022. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Ha beugrunk valamiért együtt a plázába és nekem pont kell egy új farmer, akkor bejön velem a férjem és nyomkodja a telefonját, amíg felpróbálom. Üljön addig le egy kávézóban, vagy a te párod mit csinál olyankor?

Ha szökőévente rám jön a vásárolgathatnék/plázázás, akkor a húgommal szoktam menni.

2022. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ennek a külsőhöz.?

Kerdezd meg a párod miért nem megy veled.

2022. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs barátom, de nem várnám el, hogy eljöjjön velem ruhát venni. Egyrészt jobban tudok koncentrálni, ha egyedül vásárolok. Másrészt szerintem ez elég unalmas és tartalmatlan időtöltés, sokkal jobb programokat is lehet együtt csinálni.


Én is szoktam látni plázákban pasikat, amint az aktuális barátnőjüket kísérgetik, de a legtöbbnek az arcáról sugárzik a kín, szerintem halálra unják magukat, amit annyira nem csodálok.

2022. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, utoljára darabos Hádában voltam barátnőmmel vásárolni. Szerintem nagyon jó buli, hogy kiválaszthatom ízlésemnek megfelelő ruhadarabokat amiket után felpróbál és ha neki is bejön, később többször láthatom benne
2022. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi például együtt járunk a párommal ruhát vásárolni, mert ha elmegyünk a szabadidőnkben plázázni, akkor már mozizunk is, vagy kajálunk stb. tehát ez nálunk egy délutáni program része. Az exemmel is ezt csináltuk.
2022. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ők háromszor voltak szépségkirálynők, aki meg nem, az lánccal odafogatta magához a pasit, hogy menjenek a GucciZarába.

Remélem ez troll kérdés amúgy :"D

2022. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Én egyedül járok, kifejezetten nem szeretném, hogy elkísérjenek. Persze, néha adódik úgy egy spontán vásárlásnál, de tervezetten mindig egyedül megyek direkt. Érdekes, mert eddig soha sehol nem láttam azokat a jeleneteket tömegesen, amit írtál.

Neked komolyan hiányzik a hátad mögül egy türelmetlenkedő pasi? :D

2022. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
A párom is hord ruhát, és nem egy lógógatyás kinőtt pólós macilaci, őt is érdekli, hogy a stílusának megfelelő ruhákat vegyen.
2022. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!