Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány pasiját 10ből hányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány pasiját 10ből hányra értékelnétek kinézetben?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg inceleket kérdezek, de mások is válaszolhatnak.



2022. jan. 18. 00:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
40%

Nem én vagyok aki írta, hogy objektíven, de valószínűleg meg tudom magyarázni, hogy mit értett ez alatt.

Tehát: vannak standart modellek, amik univerzálisan szépnek vannak titulálva. Pasiknál ilyenek az éles arcvonások péládul mint ami a példában szereplőn is kiemelkedő.

Nőibe is vannak ilyenek, mind például, hogy legyen vékony, az arca nőiesen pufi, de mégis kiemelt járomcsont, szőrtelen a teste, világos szem, telt ajkak, stb. Univerzálisan ez szép. Ugyanakkor tud túlzó lenni, mint pl. egy Kylie Jenner vagy Kardashian típusú nőknél, és ami már objektíven szép kellene legyen, de szubjektíven (hál'istennek) egyre több embernek nem jön be.

2022. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát én is ezen a világon élek, de nem tudok objektíven osztályozni. Mintha olyan kajáról kellene objektív véleményt mondanom, amit utálok.
2022. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Izmos testalkat😂 hol?
2022. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%
ősembermaxxolt proto-chad
2022. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%
Én komolyan azt hittem, a Chad a helyes pasit jelenti, nem a karikatúrát.
2022. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy túl nőiesek a pasi vonásai.
2022. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem az estem, mert a barnákra bukom, szóval alapból max nyolcról indul. Helyes, de azért nem extrém helyes, szóval gondoltam 7. Aztán kinyitotta a száját, így lett 6, nagyon rondák a fogai. A szeme nekem amúgy bejön (a színét leszámítva), meg az erős szemöldökcsontja is.
2022. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

[link]


Ez kész

2022. jan. 18. 14:39
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, erre írta azt az észkirály 23-as, hogy nem izmos :D. Nyilván nem látszik ennyire az izom egy pulcsiban, de a testtartásán látszott már itt is, hogy nem ez a "egy közepesen nehéz puffot nem tudok megemelni" 12 éves kisfiú testalkat.
2022. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

láttad már, hogy egyes melegek hogy néznek ki, milyen chad fejük van, és milyen izmosak?


itt nem biztos, hogy nem jött volna össze neki más nő (biológiai nő)


csak simán őt választotta

2022. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!