Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a beszélgetésről?

Figyelt kérdés
Egy ideje arra gyanakszom, hogy a barátom megcsal. Nem szép dolog, de volt lehetőségem belenézni a messengerébe, mert úgy hagyta a laptopot és nem bírtam ki. Csak egy beszélgetést találtam, ami zavar, de azt sem tudom hova tenni. A barátom írt rá és hosszasan beszélgettek főleg semleges dolgokról, viszont volt egy olyan rész, ahol azt írta neki, hogy "rég találkoztunk, jó lenne beiktatni egy mekis estét". Tudom, hogy régóta ismerik egymást közös barátok miatt és néha-néha találkoznak, de sosem kettesben vagy ilyesmi. A lány egyből leszerelte szóval tuti nincs köztük semmi, de nektek ez nem úgy hangzik, mintha randira hívta volna? Mivel nem azt írta, hogy a "mehetnénk a többiekkel kajálni" mondjuk, hanem csak ők ketten... Nem akarok neki állni, mert mostanában egyébként is féltékenyebb vagyok, mint általában, de szerintetek ebben nincs semmi vagy kvázi randizni hívta?
2022. jan. 19. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Gondolkozz már 1-el tovább! Ha megcsalna is, azt biztos nem vele, akkor flörtölést olvastál volna.

Miért gondolod, hogy megcsal?

2022. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Szánalmas vagy
2022. jan. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Mondd el neki, hogy kutattál, kérj bocsánatot és hagyd élni szegényt. 🤦🏼‍♀️
2022. jan. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

2022 van. Termeszetes,h vannak az embernek ellenkezo nemu baratai. Illetve miert ne ulhetne be mekibe?


Ez nem megcsalas. Tenyleg nem olyan atilusu a beszelgetes.


N

2022. jan. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

"nektek ez nem úgy hangzik, mintha randira hívta volna?"

Nem. Ez egy baráti lélekkiöntős igény szerintem.

2022. jan. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki milyen kis elfogadó itt, el tudom képzelni hogy otthon este ülnek a férjjel, aki egyszercsak felpattan hogy "na elmentem mekizni egy nővel, majd jövök", és ti rezzenéstelen arccal válaszoltok, hogy "rendben, érezd jól magad". :DD
2022. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért, jobb, ha eltiltom bárkitől is, utolsó? Felnőtt ember, nem vagyok az anyja. Szeret engem, szereti a gyerekeinket, ha éppen leülne valakivel egy kávéra, akkor üljön. Rég rossz, ha ennyi bizalom sincs benned a párod iránt.
2022. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
lehet hogy nem tudott már mit mondani. én is gyakran mondom hogy fussunk össze, de ezt nem gondolom komolyan 37N
2022. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem írta, hogy a többiekkel, de azt sem, hogy kettesben.

Ha én találkozni akarok valakivel, akkor először tőle kérdezem meg. Aztán ha van mit, akkor a társaság többi tagjától.

2022. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

"Rég rossz, ha ennyi bizalom sincs benned a párod iránt"


Az a rég rossz, ha a párunk egy másik nővel kívánja tölteni az estét. Nincs mire féltékenynek lennem, mert mellőlem eleve nem akarnak elmenni másik nővel. :)

2022. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!