Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a férfi barátotok panzióba hívna, csak beszélgetés, és ő alszik a földön?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerem, teljesen sokkolt ezzel. Szinglik vagyunk mind a ketten, hetente többször találkozunk, telefonon naponta többször is beszélünk. Nem az esetem, és én sem az övé. Most jól gondolom, hogy a barátságunknak itt van a vége?
2022. jan. 6. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mondanám neki, hogy ezmegmiafasz.
2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Két barát miért ne mehetne el panzióba együtt?
2022. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar panzióban pofázni, mikor nálam is, nála is, egyéb helyen is lehet?
2022. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szüleivel él, egy telken, külön házban. Én szintén hasonlóan élek.
2022. jan. 6. 21:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért ne lehetne menni ezekbe a külön házakba? Vagy a helyi presszóba? (asszem faluban még presszónak nevezik)

Soha nem mennék senkivel beszélgetni egy panzióba. Teljesen nonszensz. Azt kérdezem mint az 1-es: ezmegmiafasz?

2022. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Voltam már náluk, és ő is nálunk, természetesen mindenki otthon aludt. Nem tudom mire vélni ezt.
2022. jan. 6. 21:25
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Én vagyok az egyedüli válaszadó , aki szerint ha szoros a baràtsàg akkor nem csinàl abból problèmàt közös programból? - mèg akkor sem ha ottalvós.
2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Én is ezt akartam sugallni a második válaszban.
2022. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom férfi. Mind a ketten szinglik vagyunk és szoktunk egymásnál aludni, egy ágyban.

Nem értem, hogy miért kell panzióban tartani a pizsibulit.

Kérdezd meg tőle, hogy miért nem jó, ha valamelyikőtöknél lennétek?

2022. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Elég érdekes. Pláne ez a földön alszom rész. Kérdezz rá hogy miért a panzió vagy hívd meg magadhoz, hogy ott is tudtok együtt aludni. Semmit rossz nincs abban ha együtt alszik két barát, és fel sem merül a gondolat hogy egyikük a földön alszik.
2022. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!