Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél/kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél/kapcsolatban mikor érdemes elmondani, megemlíteni hogy ha meddő vagyok?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, tudtommal nem vagyok meddő, de sajnos a családomban a férfi ágon öröklődik a csökkent termékenység így benne van a pakliban.

Komoly válaszokat előre is köszönöm.

F



2022. jan. 18. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem is tudod, akkor semmikor. Mivel tartasz tőle, teszteltessed magad

Egyébként szerintem első hónapban kell elmondani

2022. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel nyitni, de amikor először felmerül a gyerek téma (hogy szeretnél-e majd egyszer), akkor már jó lenne elmondani
2022. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teherbeesési problémáim vannak. Amikor komolyodni kezdett a kapcsolatunk elmondtam neki, hogy tudjon mérlegelni
2022. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Hormon problémák miatt 110 kg voltam nőkent. Kozolték, hogy nem lehet gyerekem, sem a sulyom, sem a hormon gondok miatt! Jamondomjó, akkor minek a tabletta! 1 honap után terhes lettem
2022. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen módon eleve nem foglalkoztatna a kérdés. eleve megbizonyosodnék arról - már ha valamikor gyereket szeretnél-,hogy lehet-e gyereked vagy sem. Ha bizonyítottan nem,akkor mondanám el a helyedben amikor többedik alkalommal találkozok valakivel akivel el tudnék hosszabb kapcsolatot képzelni és látom,hogy ez viszont is így van.Ez valamennyire kiderül már pár találkozás után.

Ekkor beszélnék róla, de ismétlem: csak ha orvosilag ez bizonyított.

2022. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig sztem ne említsd meg tényként, amíg nem is biztos. Sőt, talán az a legjobb, ha tesztelteted magad minél előbb.

Egyébként meg sztem olyan 2-3. randi magasságában érdemes szerintem az olyan dolgokról beszélni egy kapcsolatban, még ha sok ember úgy is van vele, hogy jaj, akkor még lazulni akarok, amik vízválasztók tudnak lenni egy későbbi komoly kapcsolatban (vallás, legyen-e a házasság, gyerek, mikor legyen összeköltözés, hol akarnak élni stb.), és akkor érdemes ezt is megemlíteni.

2022. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ha tudnám magamról hogy meddő vagyok, akkor a hosszútávú tervek címszava alatt már mondanám. Azt hiszem és vallom hogy ha előbb kiderül, akkor a randipartnerem tud rá reagálni.
2022. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz kérdés: nekem van egy alapbetegségem, így tudom, mit okoz, ha valaki elmond/nem mond el valamit a másiknak.

Ha a másik fél intelligens (bár Mo.-n a nők nagyon nagy része hiába ilyen-olyan-, több diplomás, mégsem az...), akkor mérlegel, és kimondja, hogy igen, bevllalja a másikat, vagy nem, de jellemzően inkább a mismásolás megy a nő részéről, és rendszerint tipliznek a másik mellől.

Szerintem azért ne add fel.

2022. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Öröklődő meddőség.

Lapozzunk.

2022. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!