Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ismerkedett már fájdalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ismerkedett már fájdalmasan buta nővel?

Figyelt kérdés

Interneten ismertem meg, szép meg minden, de olyan szinten buta, helyesírása 0, és 2 szónál többet nem tud egy mondatba írni,ha meg mégis, akkor tolmácsot kell hívni hogy megértse az ember mit akart szegénykém. Szerveztünk is találkozót nagy nehezen,mert nem tudja mi merre van,A ból B be tuti nem jutna el csak úgy,ráadásul még munkanélküli is (nem csodálom).

Attól félek ha találkozunk akkor is nagyon zokni lesz,járt már így valaki vagy azért lehet velük élőben beszélgetni?



2022. jan. 20. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Incike álmodozik egy nő feletti fölényről. 'szegénykém' 'kihasználom aztán keresek mást' 😃

Itt a kakaód Pistike ☕

2022. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi, de most eltévesztetted a házszámot.

Ha az fáj hogy vannak buta nők és ezt egyesek kihasználják, de mint mondtam így is adok esélyt mindenkinek, akkor azzal nem tudok mit csinálni. Biztos megterhelő kijárni azt a 8 osztályt.

A fölényeskedés meg sosem volt célom, alapvetően tisztelek mindenkit, az eddigi barátnőimet is tiszteltem, csak néha rácsodálkozom dolgokra,mit pl. ki mennyire iskolázott.

2022. jan. 20. 19:54
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Elég megterhelő lehet, lám neked nem is sikerült :)
2022. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Többel is...nos azért mert az ilyen lányok nem kellenek senkinek hosszú távra.

Volt egy falusi lány. Elbilrg a barátnőjével egy nyarat voltak Biatorbágyon a nagymamájánál,gondtam saját megyéjének a székhelye nem okoz neki kihívást( ekkor pár hete randizgattunk) . Akkor értettem meg "szédűl a betonon kifejezést". Leszállt a buszról és blokkolt az agya. Egyszer felhívott, menjek el egy bútorboltba kűldessek ki neki egy fuvarozóval ágyakat,amelyik tetszik neki azt kifizeti.

Egyszer elkezdett képeket küldeni a melléről és a p***ról. Kiderült másik pasi kérte tőle de nekem is elküldte.

Az apja egyik haverja vette feleségűl....

2022. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
14 *elvileg
2022. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

*Mindenesetre a kinézete kárpótol ezt a részét kihasználom aztán keresek mást ez így működik."

Legszebb másfél perc lesz az a lány életében, hímribi.

2022. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

"Malajziában nem teszik ilyen magasra a lécet, vagy ott ez hogy működik?"



Itt tobbnyire azzal hazasodnak, akit gyerekkoruk ota ismernek, es a csaladjat is ismerik. Sot, tobbnyire a szulok is latasbol ismerik egymast, igy van a legkevesebb esely a zsakbamacskara.



37F incel (az igazi)

2022. jan. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Én mondjuk nő vagyok, de én megőrülnék egy ilyen férfitól. Szerintem még az ágyig sem jutnánk el, vagy ha mégis, ahhoz nagyon-nagyon jó kinézet kell, hogy társuljon. :))

Ha neked belefér, hogy egy olyan nővel randizgass, akivel biztos, hogy nem lesz hosszútávú a kapcsolat, akkor tedd azt. Megvan ennek is az előnye.

2022. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14es vagyok! Nem vicces de volt még 2-3lány akik,nincs rá jobb szó önállótlanra lettek nevelve. Ott jött ki a butaságuk, hogy

20on x évesen is csak Anya! Bár itt az anyós jelöltekkel volt a gond. Az özvegységbe kicsit belerokkantak. Konkrét példa. 24 éves lány jó szakmával amivel el lehet helyezkedni, anyukájával az enyhén fogyatékos/furcsa bátyjával élt egy szobában. Szoba konyha kamrás régi vályog ház falun. Nem szégyen ez így sőt romantikus szerintem. Jelzem fürdőszoba nem volt.

Azért azokban a napokban wc fűrdő saját szoba nélkül. Szóval lehetett volna a lánynak munkája talán a pasinak is. Ha mondjuk a lánnyal egy városba jár dolgozni és a lány figyel rá hogy ne legyen baj. (Ne itassák szivassák a kollégái munka után). De anyuci a helyi papot túl tisztelte. Lányból 4-6órás nyáron munka nélküli iskola segédet csinált a pap.A fiút iskolai udvarosnak tette be. Lényeg a 3 fizetésböl is csak tengődtek.

És a lánynak nap 24 órájában készen kellett állni ha a pap szólt hogy ebben abban segítsen akkor este 8-10ig is ment,vigyázni a gyerekeire, még a pap és a felesége pihentek mert hű de sok dolgukban elfáradtak. És ez nem vallás, ez kihasználás. És az anyós jelölt elvárta,hogy a lány randikat mondjon le....mert a pap. Azért tartom butának ezt a lányt, mert egyszerüen 4 év nagyvárosi kollégiumi múlttal nem fogta fel, hogy saját maga alatt vágja a fát.

2022. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!