Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz vagyok, mert ezt érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok, mert ezt érzem?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Férjem egyetemre jár, jelenleg passziválja a félévet meg a következőt is. Összeismerkedett egy mérnök sráccal, aki most csinálja a mesterképzését. A munkatársa, akivel együtt csinálták az egyetemet megcsinálta szinte végig, egy szigorlata maradt hátra kövi félévre.

Én akkora csalódottságot érzek a férjem iránt...hogy tudom, hogy képes lenne rá, ha akarná...

Depresszióval küzd, néha előjön neki, most volt egy ilyen pár napja. Félek, megint bele fog merülni a dologba, mert mindenkinek sikerül csak neki nem..stb...

Nagyon szemét vagyok, hogy így érzek a helyzet miatt? Próbáltam neki segíteni, tanultam vele, leadtuk a gyerekeket sokszor, hogy tudjon haladni stb...de ez sem volt elég. Azt mondja nincs meg a motiváció a tanulásra. Ez oké..de ha diplomát szeretnék akkor is leülök és beseggelem a dolgokat, nem? Nem tudom mit tehetnék... 😭



2022. jan. 21. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenkinek megy a magolás, értő tanulásra meg egy átlag 30 kredites félévben nincs idő minden tantárgynál, szóval ha lassabban megy neki, akkor ha nem kísérletezik különböző tanulásmódszertanokkal amíg talál egy olyat ami igazán jól működik neki, akkor csak annyit tud tenni, hogy priorizálja a tárgyait és végig szenvedi.


Én be tudtam seggelni anno. az egészet, de ismertem rengeteg hallgatót akiknek egyáltalán nem ment a magolás. Nem vagyunk egyformák.


Rossz amúgy nem leszel ennyitől.

2022. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dehogyis vagy rossz

a depressziósokkal kapcsolatban gyakran elfelejtik, hogy a környezetük is szenved tőle

és nálad most rárakódik egy sor tehetetlen csalódottság, ugyanis úgy érzed, már nem tudsz mit tenni

2022. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem is érdekli a dolog csak panaszkodik, hogy nem megy...de nem csinál semmit az ügy érdekében.


2-es köszönöm!

2022. jan. 21. 10:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekli, akkor jó hogy nem halad vele. Miért akarná erőltetni ha idegen tőle az egész? Minek csinálja így egyáltalán?
2022. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a parod depresszios, akkor forduljatok szakemberhez.

Sajnos neha csak segitseggel lehet ebbol kimaszni.

2022. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szeretné a diplomát...mert magának is bizonyítani akar, hogy meg tudja csinálni meg mert ilyen lüke és kisebbségi komplexusa van, hogy őt lenézik, mert nincs...
2022. jan. 21. 10:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Jár orvoshoz, gyógyszert is szed (nem csak a depire, szociális fóbia is közrejátszik)
2022. jan. 21. 10:13
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ezek alapján egy igazi főnyereménynek tűnik.
2022. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne ennyiből ítéljünk már jó?
2022. jan. 21. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
szociofóbia+depi kombóval mire számítasz?
2022. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!