Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkahelyen egy sraccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyen egy sraccal hirtelen osszetalalkoztunk egymassal es hosszan tartottuk a szemkontaktust, aztan felrenezett egy pillanatra es megint nezett. Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Nézd már, itt meg egy csaj nézeget ide-oda...Ez vajon a 18 éves tanulócsaj vagy te vagy?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha csak hulyeseget tudtok irni tartsatok magatokba. Nem vagyok vevo az ilyen baromsagokra.
2022. jan. 23. 00:07
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért? A kérdésed mi?!

A srácot kérdezd meg, miért néz!

Aztán lehet, kiderül, hogy nem is téged néz, hanem a mögötted érkező Mariskát.

2022. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, légy oly kedves, tedd te is ezt.

És mielőtt kiírnád a következő ötszáz hasonló kérdésedet, olvasd vissza a már eddig kiírt kb. ezret.

Meg talán egy pszichológushoz is elmehetnél. Rád férne. Bő egy éve olvassuk ezeket az értelmetlenségeidet, hogy így néz, úgy néz...naponta több kérdésedben.

2022. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Emberek hosszasan leírják, hogy egy random másik ember milyen sorrendben és tempóban mozgatta a szemgolyóját...


Ez valami divat lett vagy miért nem vagytok képesek szerezni magatoknak egy életet ahelyett, hogy más szemmozgását elemezgetitek, mint valami agybajos megszállott?


Egyszer csinálta ezt valaki, majd a fejemre olvasta, hogy dehát ide néztem meg oda néztem 3 hónappal korábban... A nevét sem tudtam szerencsétlennek rá egy napra, nem mellesleg foglalt voltam és magasról szartam rá, de ide néztem és oda néztem... Akkor úgy voltam vele, hogy esküszöm félek az emberektől, amiért ennyire obsessedek tudnak lenni ártatlan emberekkel

2022. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyilván azért kérdezik, mert a mások nem közömbös számukra és reménykednek.

Ne csússz bele ebbe, nem nagyon lehet ebből jól kijönni, sajnos tapasztalat. Te vársz a nagy semmire, a masik nem lép és napjában 100 szor nézed a profilját es remenykedsz. Semmi ertelme.

2022. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!