Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbséggel párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel párkapcsolatban élők, hogyan viseltétek/viseltek, hogy pártok megöregedett?

Figyelt kérdés

20 év van köztem és a párom között.


Nagyon sportos, fiatalos, jól megértjük egymást.


Félek, mi lesz majd 10-20 év múlva, amikor 50 éves leszek ő már 70. Vajon mi lesz, ha ő már megöregszik, esetleg beteges lesz én meg még fitt leszek?


Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ha van itt olyan ember, aki átélte válaszoljon!


Zavarja? Vagy jól megvan a párjával?



2022. jan. 23. 14:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
A kis korkulonbseges kapcsolatok se tartanak tovabb 5, 10, 15 evnel. Majd lecsereled.
2022. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Én arra vagyok kíváncsi, a fiatalokkal mi lesz, ha még őket is lecserélik fiatalabbra, ha öregednek mondjuk 5-10 évet és a partnerüknek csak valami fétise volt a fiatal partner, nem szerette őket, mint embert.
2022. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Mennyire éltek egészségesen? Heti többszöri rendszeres sport? Szemét kaják (zsírosak, cukrosak) kerülése? Cigi? Pia? Elég alvás?


Ezek eléggé meghatározzák mennyire lesz valaki valóban öreg és szar állapotban lévő akár 50, akár 70 évesen.

2022. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ez is benne van a pakliban!


Nem cserélném le, nagyon szeretem, tisztelem. Csak motoszkál a fejemben mi lesz.

2022. jan. 23. 14:25
 5/24 A kérdező kommentje:
Egészségesen élünk. Edzőteremben találkoztunk😊
2022. jan. 23. 14:26
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

"Vajon mi lesz, ha ő már megöregszik, esetleg beteges lesz én meg még fitt leszek?"

Láttam én már energikus, fitt ötvenest is, meg lerobbant harmincast is. Ne legyél biztos benne, hogy 20 év múlva te leszel a fittebb.

2022. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj itt a legtöbb ember rövidlátó és a saját környezetében élő 70 évesekből indul ki, de pl. nézzétek meg Arnold Schwarzenegger-t, aki 74 évesen egyrészt nem a tipikus 74 évesnek néz ki, másrészt szociálisan és minden más értelemben is aktív, aktív életet él.


Sajnos itt a legtöbb ember meg azt képzeli el, hogy a 70 éves már banyatankkal jár a piacra és mindene fáj, a tipikus magyar kisnyugdíjast képzeli el mindenki.

2022. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész fejben dől el. Képes vagy e olyan jellegű elköteleződésre, hogy tényleg hosszú távra tervezel és nem ijedsz meg hogy mi lesz ha öregek lesztek. Egyszer mindenki megöregszik, beteges lesz, esetleg ápolásra szorul. Ha tényleg szeretsz valakit akkor ennek a tényével is "kibékülsz", mert ez az élet rendje.

Azért tényleg sokat tehettek,(sportoltok, egészségesen táplálkoztok) hogy ez az öregedési folyamat lassabb legyen. Itt tényleg csak arról van szó, hogy érzel e magadban annyi erőt, hogy kitarts a másik mellett akkor is ha öreg lesz.

Kérdés az is hogy ő mit vár el tőled, szoktatok e beszélgetni, hogy ő hogyan képzeli el veled a jövőjét? Házasok vagytok-e?

2022. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Ha olvastal biologiat akkor tudod hogy az oregedes nem linearis, azaz nem fokozatos az evek novekedesevel, hanem exponencualis, azaz az evek novekedesevel fokozottan gyorsul fel.ezert van az, hogy egy 30as kinezhet 20nak, egy 40es 30nak, egy 50 es mar inkabb 45nek, egy 60as 56nak, 70es 68nak....
2022. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#7

Azért Schwarzeneggernek már volt két szívbillentyű műtéte, és dollár milliói vannak arra, hogy karban tartsa önmagát (kaja, edzés, vitaminok stb). Így őt nem lehet egy átlag magyar 70 éveshez hasonlítani.

Persze egyéne válogatja, hogy ki milyen életet él, mennyit és milyen munkát végez, sportol vagy sem, milyen géneket örökölt. Sok mindenen múlik, hogy ki milyen lesz 70 éves korában.

2022. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!