Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt tudnátok lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok lenni egy ilyen személlyel hosszútávon, akár örökre?

Figyelt kérdés

2hónapja randizok egy pasival. Én 30éves vagyok , ő 42. Nekem van 2 gyerekem, neki 1 akit nem ő nevel. (Ő szeretne még egy közöset)

Neki elég komoly tervei vannak. Költözést tervez, esküvőt (esküvő ellenes volt eddig) , gyereket.

Elég komoly embernek ismertem meg. Az előző kapcsolata 20évig tartott.

Mivel nagy a távolság köztünk (tóbb mint 200km) ezért csak a hétvégéket töltjük együtt. Nagyon jól érzem magam vele. Mondhatni már szint álomkapcsolat.

Ami zavar az mind külsőségek. Pl velem egymagas (Világéletemben zavart és igyekszem ezt leküzdeni) , illetve külsőre sem ideálom.

Mindezek ellenére nagyon szeretek vele lenni.

Leküzdhető dolog a külsőség vagy mindig lesz bennem egy ilyen fura érzés?

Hetek óta csak ezen jár az eszem.



2021. dec. 13. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Jézus ereje.

Csak max mint baràt lenne neked jó , és mèg a tàvilsàg is éket vàg közètek.


Nagyon tiszteled , nagyon jó vele beszèlgetni, imponàl hogy vannak cèljai , de egyszerűen mint férfi nem vonzódsz hozzà.


Inkább hagyd , ha már ràgódnod kell a vonzalman

2021. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Hejesen: Lyézus erelye.


Addig legyél vele, míg jó vele. Ahogy nézem ennek nemsokára vége.

2021. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

2 honapja randizgattok, es csak most jut eszedbe, hogy nem tetszik?


🤦🏻‍♀️

2021. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3as....

A kérdés végén ott van, hogy hetek óta ezen jár az agyam.

A hetek óta az lehet 3 hét is vagy akár 5is. :)

2021. dec. 13. 10:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

aha.. hat gondolom, elso talalkozaskor mar lattad, hogy nez ki, sot, valoszinu, elotte is.

ha nekem valaki annyira nem tetszik, akkor nem huzom a dolgot ket honapig, hanem eslo randi utan szepem elkoszonok tole. nem tudom, mit kell ezen gondolkozni. vonz = egyutt lesztek, nem vonz = ennyi volt.

2021. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Illetve annak ellenére hogy a 31évem alatt mindig mindenhol bántottak a külsőm miatt, próbálom úgy élni az életem, hogy ne a külső döntse el , hogy boldog vagyok e.

Az megint más dolog, hogy sikerül e. De nagyon igyekszem nem külső alapján dönteni. Ha pedig nem nézem akkor tökéletes minden....de tényleg minden.

Nem csúnya, csak nem ideál.

2021. dec. 13. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még van időtök ismerkedni. 2 hónap semmi. Nem kell ma döntened. Örülj, ha jó vele.
2021. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kívánod?
2021. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8as

igen és a szex része a hab a tortán. Eddig senkivel sem passzoltam ennyire a szexben.

2021. dec. 13. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9: Akkor mi a kérdés? Várhatsz valakire, aki külsőre az ideálod, aztán ki tudja, hogy másban mennyire passzoltok.
2021. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!