Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, csak hülyéskedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, csak hülyéskedik vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
16 vagyok a srác 27.. Sokszor beszélgettünk és mondta h vonző csaj vagyok meg jól nézek ki. Egyszer elmentünk bulizni, mikor elindultunk már részegek voltunk. 3an mentünk. És a kocsiba egész végig azt hallgattam, hogy szeretne velem összejönni,meg, hogy csókoljam meg. De ez a srác az a tipikus " megbaszom, azt jólvan " kategória. Ezért félek nagyrészt összejönni vele, meg nemhiszem, hogy felvállalna, az a hűű de menő srác egy tizenéves csajt, meg ezt ő is mondta. Nektek mi véleményetek? mondta józanul is és részegen is, hogy szeretne valamit!? Szerintem csak szex.. Van aki szerint nem csak szex. Oké, hogy ezt így nem tudjátok levenni, de aki érti miről van szó, azt megkérném,hogy valami véleményt mondjon :) Mert én azon az alapon vagyok EGYENLŐRE, hogy lesz, ami lesz..
2010. szept. 9. 17:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szex.
2010. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Jah, feleségül akar venni.
2010. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
egyelőre csak a szexet akarja,másra rá se néz..
2010. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sex, ne jőjj össze vele szerintem:
2010. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
De nem értem a problémádat. Dugasd meg magad aztán menjen mindenki amerre lát. Mit kell ezen problémázni?
2010. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Prímás Lancelot ***** válasza:
59%

azon az alapon vagy EGYENLŐRE, hogy lesz, ami lesz?


én ezt nem értem.. de biztos bennem van a hiba.

2010. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor aztmondjátok hülyeség lenne megpróbálni? Már szinte belezúgtam.. 2 hetet majdnem minden nap együttvoltunk.. És áá..
2010. szept. 9. 17:50
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar, ha jó neked, hogy kihasználnak, akkor ne is gyere össze vele.
2010. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

17:49

egyenlőre azon az alapon vagyok, hogy lesz, ami lesz..

Ezt nem érted?:)


Ha ez lesz akkor ez lesz, ha az az..

Szóval belemegyek és ha már az első héten megpróbál lefeküdni velem, akkor hagyom és tudom mi a helyzet.

2010. szept. 9. 17:52
 10/24 A kérdező kommentje:
Annyira rossz ezeket olvasni, mikor totál odalettem érte..
2010. szept. 9. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!