Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezd ki sok házas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd ki sok házas férfi úgy nővel, hogy aztán meg menekül?

Figyelt kérdés

Először is, Tisztelet a kivételnek!


Adott sok házas, családos pasi, aki szemet vet ismerős nőre, munkatàrsra , persze azzal nem dicsekedve, hogy családos, majd amikor a nő a közeledést viszonozni akarja, menekülnek, távolságot tartanak.


Miért játszàk ezt? Mire jó a másokkal való szórakozás?


Megjegyzem, szó nincs szexről, csak érzelmileg vonzódni kezd a másik és akkor beijednek.


2022. jan. 24. 13:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Bocs az elírások miatt, közben dolgozom.
2022. jan. 24. 14:22
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is jártam igy csatlakozom a klub-hoz :-) fogjunk össze 😂
2022. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Remek... egyre többen 😅
2022. jan. 24. 14:28
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha érzelmeket tettél bele, úgy csakis te tudod vissza-venni ezeket az érzelmeket, ha hozol egy döntést, hogy mostantól nem táplálsz iránta több érzelmet. Ahogy bele tudtad tenni a pozitivat, úgy ki is tudod venni belőle, csak döntés kérdése.

Most persze egyszerre nem fog menni, mert meg kell gyászolni, de sokáig ne tedd, sokáig ne hagyd magad ebben az állapotban, különböző fázisai vannak de elfog múlni,, hidd el..elmúlik..és utána sokkal tapasztaltabb leszel, már az elején rájössz majd, hogy ki az aki hasonlóan közelit, de akkor már nem mész bele ennyire…

2022. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Eddig nem sikerült, így lépésként tettem most érte, hogy távol legyek tőle, ne is találkozzunk ha lehet
2022. jan. 24. 14:38
 16/21 anonim ***** válasza:

Sajnos én is belefutottam ilyenbe. A forgatókönyvet előre meg tudom mondani: ha nem tiltasz le minden közeledési lehetőséget, meg fog keresni időnként, mindig feltépi a sebet, ami már begyógyult és mindig akkor fogja meggondolni magát, amikor elszállnál érzelmileg. Tehát nem lehetsz boldog egy percig sem, mert attól menekül. Pont azért, mert nem te kellesz, még csak arra se vagy jó, hogy egyszer legalább megdugjon, hogy valami jó is legyen ebben a pokolban. A rajongásod kell és semmi több. Szexre nem vagy alkalmas, mert ahhoz túl komoly vagy és annyira azért megbántani se akar, mert tudja, hogy utána dobna el, de a p..cse is kicsi hozzá, hogy megtegye. Egotuning vagy, a szürke hétköznapokban a fény. Elengedni nem fog, mert akkor hova lesz a rajongója? Másnak se enged át, akkor hősszerelmessé változik, de ahogy a rivális ki van ütve a nyeregből, már nem is kellesz, nem te vagy a lényeg, csak a győzelem.

Én ebbe majdnem belehaltam, soha nem is leszek már boldog ember, ahhoz már túl öreg is vagyok.

A durva, hogy az ember előbb-utóbb belefut ezekbe a szélhámos tarot videókba a neten, amik az ikerláng kapcsolatoknál mind erősítik azt, hogy ez a normális, hogy el vagy dobva mint a rongy, hogy ki-, be járkálnak az életedben, mert tanulnod kell és mert le kell vetkőzni az egot. És te elhiszed, hogy ő is ugyanannyira szenved, hiszen ikerláng és pont azért koptat le évekre, mert ez a szeparáció és ez természetes. Tehát természetes, hogy egy menetre se kellesz neki, de lelkileg tönkrevág egy életre - aha. Inkább egy nárcisztikus elmebeteg, aki kiszívja a kis rajongója minden csepp vérét, de közben ő meg tök jól meg van nélküle és a szeparáció ideje alatt kb. eszébe se jut. Ha mégis jelentkezik, épp unalmas az élete, tavasz van és megint eljátszik a gondolattal, hogy de jó lenne megdugni a kis rajongómat, meg van-e még? Kb. ennyi.

Le kell koptatni őket. Aki meneküléssel reagál arra, hogy érzelmileg megnyílsz és örülni mersz neki, az kopjon is le nyugodtan.

Én már eljutottam odáig, hogy engem békén lehet hagyni, nincs szükségem szerelemre, soha nem volt részem benne, de nem is kell, mert szerelmes egy pasi úgyis csak gyönyörű nőbe lesz igazán. Meg lehet nézni a szerelem témára rákattant kiöregedő nőket a neten, a kis ikerláng videóikkal, bele vannak betegedve az öregedésbe, miközben a kutyának se kellenek, nemhogy a nagy ikerlángjuknak. Annyira szánalmas. Szégyenlem, hogy beálltam én is a sorba.

Én nem várok soha többé senkire. Megdolgoztam azért, hogy most már egy fizetésből se haljak éhen, volt részem szerelemnek hitt érdekkapcsolatban, alig várom, hogy végre el tudjak válni tőle. Szerelem nekem nem járt és nem is kérek több illúziót. Ahogy elnézem, a szerelem nem kölcsönös soha senkinél.

2022. febr. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Miért csinálja? Jól esik neki, a pozitív visszajelzés, hogy még mindig kapós a nőknél, ugyanakkor nem akarja megcsalni a párját.


Szerintem nem szabad komoly érzelmeket táplálni legalább amíg nincs csók. Ha pedig tudod, hogy valaki nem egyedülálló, nem is szabad belemenni, mert pár év múlva te leszel a párja helyében. Tanulj belőle és a jövőben hozz jobb döntéseket!

2022. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem direkt csúsztam ebbe bele így lelkileg.
2022. febr. 9. 09:53
 19/21 anonim ***** válasza:
Mindenki befolyással van a saját életére. Amennyiben ellenkezőjét gondolod, akkor tapasztalatlan vagy és rossz az önismereted. Fejleszd magad, tanulj magadról! A bimbózó kapcsolatot már csírájában el lehet folytani, például lerazod, ignoralod, és máris nem léptek a következő szintre, hiszen ha valakivel nem beszélgetsz, max a külseje fog tetszeni. Külsőre pedig valószínűleg több személyt tartasz szépnek, amit biztosan tudsz kezelni. :)
2022. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez valoban letezik, nokent tapasztaltam. Es bele lehet dogleni nokent, mert komolyan vesszuk. A ferfi szerintem ilyenkor elveszti az eszet, ramenos, eroszakos no ki tudja hasznalni. De mint ferfi, kesobb elo tudja venni a racionalis enjet, es sajat magat korlatozza. Nagyon szeretne a kapcsolatot, de az esze gyoz, nem akarok valni. Es azt is tudja, a felrelepesnel olyan komollya valhat, hogy mar nem volna a maga ura.
2022. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!