Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül tőlem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül tőlem minden férfi, ha elmondom neki a lentieket?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék házasságot, sem gyermeket, ahogyan vagyonközösséget sem, külön kasszán akarok lenni a jövendőbelimel, úgy, hogy minden közös kiadást felezzünk. Ha esetleg véget érne a kapcsolatunk, akkor egyikőnk se tartson igényt semmire a másiktól, mindenkit csak a saját dolga illessen meg. Mindezeket leszámítva nagyon tudok szeretni, de a kötöttségektől irtózom.
2020. jún. 27. 15:22
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavar. Járunk?
2020. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon is igazad van, de ezt tényleg lehurrogja a többség. Még annyival kiegészíteném, hogy mindkét félnek legyen saját lakása, nem kellene összeköltözni sem.
2020. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
27%

Mert ök nem hazassagban gondolkodnak amikor meg akarnak ismerni vkit.

A szerelem meg hazassaghoz több idö kell hogy egyaltalan felmerüljön.

2020. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
44%
Rossz helyen keresgélsz. Szerintem pedig a férfiak álma vagy.
2020. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
86%
".... de a kötöttségektől irtózom." képtelen vagy az elköteleződésre, szabadidős partner vagy csak így. Komoly hapsikat ezzel a dumával nem is fogod érdekelni.
2020. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Van egy férfi ismerősöm aki pont ugyanezeket képzeli el egy nővel, csak éppen a nők akikkel próbálkozott eddig nem éppen erre vágynak és folyton zátonyra futnak a kapcsolatai. Jó páros lennétek. :D
2020. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
92%
Engem esetleg zavarna az h annyira nem szereted a kötöttségeket h hozzám sem kötődnél. Bár szabad lehetnél, félnék h csak mint test vagy mellettem.
2020. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
45%
Mert a pasik többsége is családot akar .
2020. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
62%
mert ha ezt akarnám akkor egy férfivel élnék együtt köszi
2020. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert... Várj. Ettől nem is menekül előled minden férfi, mert elég sokan pont ezt keresik. Leírnád esetleg azt is, hogy valójában miért menekülnek előled?
2020. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!