Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben egy fiúval jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben egy fiúval jóban voltam, ma már utál. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Szóval jóban lettem szaktársammal. Eleinte nagyobb társaságban voltunk, egy idő után elkezdtunk külön is beszélgetni. Kedves volt, de sosem éreztem egyértelműnek a kozeledeset.

Ha bókolt, azt csak nagyobb társaságban és burkoltan. Egyszer gyalog indultam haza és megkerdezte johet-e velem. Akkor is tok jót beszélgettünk kettesben. O utána kiment a nyárra külföldre, de mindennap írt és néha telefonáltunk. Nekem akkor lett vége egy pár hónapos kapcsolatomnak és mikor elmondtam neki, esküszöm úgy éreztem hogy örül neki.

Amikor hazajott úgy alakult, hogy osszekoltoztunk egy pár hónapra. (Ez kvázi kenyszermegoldas volt). És ekkor elkezdett megromlani minden. Mikor közöltem, hogy tinderezek azt kérdezte, hogy "nem lenne jobb egy olyan pasival lenni, akit már ismersz"? Ez utólag nyert értelmét. Ezután látványosan el kezdett kerülni, és állandóan szidott a hátam mögött. Miután szetkoltoztunk soha nem keresett és még hónapokig engem szidott másoknak.

Mit gondoltok?



2022. jan. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy, hogy mi mit gondolunk? Ha neked nem tetszik a csávó, akkor hagyd békén, ha meg tetszik, akkor tegyél érte, hogy ne veszítsd el.


Nem egy atomfizika ez.

2022. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Mit gondolnánk? Összeköltöztél egy pasival akinek tetszettél, és ott előtte ismerkedtél neten.

Valószínű ő nemcsak szobatársnak szeretett volna. Vagy nem is csak az voltál? Mert akkor még érthetőbb

2022. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Költözz hozzám! Tinderezni fogok melletted. Ha leesik néhány kóbor numera, hülye lennék kihagyni. Ezt több féleképp csinálhatom. 1. Diszkréten. 2. Eldicsekszem neked, hogy szombaton azért nem aludtam otthon mert meg volt a Julcsi. Vasárnapra pedig be van tervezve Rozi. Esetleg mondhatnám, hogy a hétvégén csapatépítő tréning lesz. 2 napot azért nem alszom otthon. Min csodálkozol?
2022. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Na vajon mi lehet az oka. Nem kell egy Sherlocknak lenni szerintem, hogy rájöjj.

Tetszettél neki. Azt hitte hogy majd lesz valami ha már össze is cuccoltatok. Majd kialakul valami..

Látta hogy te nem hajlasz erre, sőt, pasizol. Előjött a "nice guy" énje és mindenkinek elhordott mindenféle kvának amiért ő nem volt jó neked..

2022. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem kár érte. Sunyi kis majom.

Férfinek nem nevezném.

Ahhoz nem volt tökös, hogy egyértelműen randira hívjon. Gyáva volt. Te csak egy havernak/ismerősnek gondoltad.

Ez is micsoda idióta ötlet, hogy azt hiszi, ha kényszermegoldásként együtt laktok, akkor majd összejöttök..

Ez nem egy amcsi romkom..

De még ekkor sem vallotta be, hogy szeretne veled lenni, csak sunyi megúszósan várta a sült galambot..

Te nem tettél semmi rosszat. Neki voltak túlzott elvárásai úgy, hogy nem kommunikált belőlük semmit.

Aztán még ő szid, mert nem úgy alakult, ahogy ő elképzelte.

Egyrészt az ilyet ne sajnáld, mert emberileg is gáz, másrészt nem értem, miért nem vette a lapot, hogyha következetesen sosem viszonoztad a közeledését.

Utálom az ilyen sunyi f@szokat.

Remèlem, akinek szidott, mind levágta, hogy mi van a háttérben, és jól beégette magát.

2022. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!