Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonzódik hozzám és szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzódik hozzám és szexelni akar, de én meg nem, hogy mondjam el, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves ffi az életemben, de nem tudnám elképzelni, hogy szexelek vele, csak barátként tekintek rá. Nem tudom biztosan, hogy titkon várja-e hogy egyszer úgyis beadom a derekam vagy meglenne nélküle is ennek tudatában?

Szeretném úgy vázolni neki, hogy erről tudjon, de én szívesen maradnék továbbra is a barátja ha az jó neki.

Ha meg nem, akkor vége.


2022. jan. 25. 12:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2 éve ismerem.
2022. jan. 25. 12:12
 2/13 A kérdező kommentje:

1*


Egy éve, elírtam!

2022. jan. 25. 12:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Hupsz, szexkategóriába akartam, nem párkapcsolatokba, mivel ez barátság. Dupla bocsi.
2022. jan. 25. 12:13
 4/13 anonim ***** válasza:

😄


Ha egyenes akarsz lenni, elmondod neki face to face.


Ha perifériás úton szeretnéd rendezni, kezdj el neki mesélni az exeidről. Hidd el, ha normális, dobbantani fog.

2022. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen lányok mindig tisztázták, hogy amúgy ők csak barátilag akarnak. Az a tiszta. Nyilván szarul esik, de inkább most mint később. Nincs belőle semmi probléma. Szemtől szembe. ^^
2022. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En soha nem ertettem ezt.

Gondolom nem hiv egyenesen szexelni


Ergo ha meg akarna csókolni ölelni elhúzódsz és kész. Tisztasor.

2022. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem akarsz vele szexelni?
2022. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Nem esetem.
2022. jan. 25. 12:50
 9/13 A kérdező kommentje:
6. Azért egy barátot elég sokszor meg kell ölelni.😃 Tudod vannak, szülinapok, meg amikor találkoztok. Legalábbis akik tényleg kedves barátok, azoknál ezt nem tudod elkerülni. Csók? Nem, annyira azért nem nyomulós, csak szóbakerült már, hogy benne lenne, ha így lenne. Elvicceltük, természetes zavarba jöttem, de valahogy azt érzem, hogy titkon mégis ezt reméli. Nem akarom szegényt áltatni.
2022. jan. 25. 12:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem csináltam ebből lelkiismereti kérdést, tudniillik senkinek se tartozom szexszel. Az olyan férfit, akinek nem adok jeleket, akivel nem alakul semmi, de mégis bepróbálkozik, minden gond nélkül eligazítom merre meddig.

Amúgy a kérdésben leírt kapcsolatot nem értem. Ha nekem nem kell egy pasi aki próbálkozik, azzal nem barátkozom, mert nem a barátom akar lenni hanem csak bármi áron a közelemben maradni és a barátság álarca mögött próbálkozni időről időre. Kell ez a francnak. És még meg is sértődik majd hogy ő kapott jeleket, hát olyan kedves voltam vele. Kösz nem kérek ilyenből.

2022. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!