Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz meg minket FELTŰNŐEN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg minket FELTŰNŐEN minden második ember?

Figyelt kérdés

Sejtem az okát, én az átlagnál jóval magasabb nő vagyok (190 cm), a párom pedig kb 10 centivel alacsonyabb, de egy csomóan mikor elmennek mellettünk utánunk fordulnak, és/vagy furán néznek.

A másik, hogy nem öltözködök kifejezetten nőiesen. Fekete vagy kék farmer, sportcipő és egyszerű póló vagy pulcsi általában, összekötött hajjal legtöbbször. Arra is gondoltam hogy két férfinak néznek minket télen, mondjuk mikor kabát meg sapka van rajtunk, ami kínos azért.

Vagy egyszerűen csak azért néznek mert az átlagtól eltérő páros vagyunk? (Tudom hogy nem kellene mások véleményével foglalkoznom.)


2022. jan. 25. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy 190 cm magas nő elég feltűnő jelenség. Ne csodálkozz, ha megnéznek.
2022. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én is megnéznélek nő létemre, még gyerekként láttam 180 körüli magas nőt.. azt is csak 1x.
2022. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mert 190 centi szted nem tűnik fel a tömegből?
2022. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a magassagod miatt. De ezen ne aggódj.
2022. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!