Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt valakinek viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valakinek viszony a főnökével?

Figyelt kérdés
Kivételezett emiatt veled a főnök munkahelyem?Kaptál fizetést emelést?A többi kolléga tudta,hogy viszonyod volt a főnökkel?

2022. jan. 25. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Viszonyt akarsz kezdeni a főnököddel?
2022. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tanár/oktató annak számít?


Majdnem.

2022. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég ronda, úgyhogy nem :D
2022. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt és nem. Nem változtatott semmin.
2022. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Az egyik főnökömbe szerelmes voltam, végig amíg ott dolgoztam. De nem kezdtem vele viszonyt, sőt semmilyen módon nem közeledtem felé, mivel felesége volt stb.

Azóta már eljöttem, és bizony nagyon jól tettem, hogy nem másztam rá, szóval megveregettem a vállamat ezért. Pedig akkoriban nagyon-nagyon fájt. Kb csak ő létezett, annyira bele voltam esve.

2022. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt jöttünk össze XD
2022. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak csúnya vagy emberileg selejt főnökeim voltak, ez a veszély soha nem fenyegetett.
2022. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kivételezett velem, fizetésemelést is adott, sok belsős-külsős kollégának szemet szúrt, hogy mi lehetne kettőnk között. De nem volt semmi, 3 év után eljöttem, mert éreztem, hogy rövid időn belül történne valami köztünk.
2022. jan. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!