Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van koztunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van koztunk?

Figyelt kérdés

Annyut tudni kell a hatter sztorirol, hogy mar alkottunk egy part csak mashogy alakult az o elete meg az en eletem is. Ez alatt ertem azt hogy nagyon nagy tavolsag van koztunk. En tudtam hogy a tavolsag miatt nem fog mukodni o később jott ra. De sokat tett azert mindkettonk hogy mukodokepes legyen. Nekem is tobb munkam lett keves szabad ido o ugyszinten. 1-2 honapig nem beszeltunk aztan egyszer csak ram irt. Talan 2x beszelhetunk mire a 3. beszelgetesnel bevallotta, hogy olyan nagy a hasa hogy igy mar nem tetszenek neki. En meg meg ragadtam az alkalmat es vissza kerdeztem, hogy mi van. Azt leirta, hogy nagyon csinos, vonzo stb. no vagyok es o neki en meg tetszem.

Aztan ezt miota leirta nem nagyon keres. En kerestem akkor mondta is hogy rengeteg a melo faradt stb. mondtam neki hogy akkor nem zavarom es o erre mondta, hogy nem zavarom.

Beszelgeteseink soran sokszor emlegeti hogy mindig jol erezte magat velem meg sokat gondol ram.

Szeretnem a tanacsotokat ki kerni, hogy most mi van, mert mar belezavarodtam.



2021. dec. 30. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs, unatkozik néha, akkor rád ír. Ha eddig sem működött kár erőltetni.
2021. dec. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, unatkozik csak. Biztos másoknak is írkál, semmibe nem telik.
2021. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nulla energia, szép szavak, ez csak ennyi...
2021. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Kicsit fajt mikor az elso leirta, de ahogy utana leirtak a tobbiek. Belatom el kell engedni jobb lesz.
2021. dec. 30. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!