Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ilyen furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ilyen furán ha egy számomra amúgy helyes férfi megnéz, nézeget?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, tehát általában kb nem reagálok semmit, illetve úgy teszek mintha észre se venném, és néha ilyenkor ilyen hülye erzésem van, hogy biztos most azt hiszi, hogy beképzelt vagyok vagy vmi ilyesmi, nem tudom pontosan leírni sem.
2022. jan. 25. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert zavarba jössz, és nem tudsz vele mit kezdeni. Teljesen normális, ha nem reagálsz, legalábbis ha szereted a férjed, vagy minimum fontos a házasságod.

Kit érdekel, hogy mit gondol? Nyilván nem azt, hogy beképzelt vagy, hanem, hogy férjnél van, nem vevő ilyesmire.

2022. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A viselkedésed tipikus.

Férfi oldalról mondom, hogy az idióták kivételével mindenki érti az okát, és a rideg ignorálásod teljesen rendben van.

2022. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor jó, ezt örömmel hallom.

Na meg még mindig jobb, mintha esetleg "visszanéznék", mert akkor csak a félreértések lennének.

2022. jan. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!