Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? A többi lent

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy olyan sráccal, aki nagyon kritikus a nőkkel.

Nagyon fontos neki a külső és megjegyzéseket tesz, ha valakinek van valami hibája.

De ez csak nem régóta derült ki számomra, hogy ennyire leszól mindenkit. Viszont mi már ismerkedünk egy kis ideje, én valamennyire már meg is szerettem, vannak érzelmeim is. Nem voltunk még együtt, de ezek után attól félek, esetleg megbánt valamivel vagy annyira kritikus szemmel fog vizslatni.

Én úgy nem tudok lefeküdni valakivel, hogy nagyítóval keresgéli majd a hibáimat. Nekem az lohasztó és az önbizalmamnak sem tesz jót.

Én sem vagyok tökéletes és most már félek megmutatni magam, pedig nagyon szerettem volna ha jól alakul ez az egész ami elindult.

Szerintetek mit csináljak, ha majd amikor a szexre kerülne sor, nagyon megbánt valamivel, amit nem talál szépnek rajtam?


2022. jan. 26. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor az ilyen emberek csak azért kritikusak, hogy saját maguknak megmagyarázzák azért vannak egyedül, mert senki sem elég jó. Ez könnyebb, mint a saját hibákkal szembenézni. Aztán amikor adódik lehetőség kapcsolatra, rögtön megragadják, akárhány hibája is van
2022. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%

Eddig nem tett rád bántó megjegyzést? Szerintem azt érezned kell, ha tetszel neki külsőleg. Szerintem az elején amikor ennyire friss a dolog észre sem vesszük a másikon, ha van bármilyen szépséghibája. Később pedig, mivel senki sem tökéletes (ő sem) és elszáll a rózsaszín köd, kialakul egy érzelmi kötődés és a másik "hibáit" is szépnek találja az ember. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

Ha pedig mégis bunkó lenne veled akkor nem értékel igazán, keress olyat aki elfogad téged olyannak amilyen vagy :)

2022. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Megszakítanám vele a kapcsolatot. Nem akarok olyannal lenni, aki így beszél másokról.
2022. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Menekülj.
2022. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem lennék együtt egy ilyen toxikus hapekkal. Még ha van rá esély, hogy nem is téged bánt, azt simán elnézed, hogy más vétlen embereket kibeszél? Szerintem ez gusztustalan, de lelked rajta. Ha neked annyira ő kell. De ha később esetleg rájössz, hogy amúgy egy emberi nulla, ne csodálkozz.
2022. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, nekem sem tetszik hogy leszól másokat.

De mesélt róla milyen nőkkel volt együtt, és voltak olyanok, akiken ez vagy az nem tetszett neki, de annyira hogy többet nem is találkozott velük. Igaz, voltak extrém történetei, amikor a csaj nagyon gáz volt, de szerintem a srác is sokkal kritikusabb mint az átlag.

De tényleg az zavar, bármi nem jó rajtam, ami esetleg másnak nem tűnne fel, de lehet neki szemet szúr.

Így hogy legyek felszabadult, hogy engedjem el magam az első alkalommal, ezzel a tudattal, hogy lehet nem is fogok neki tetszeni?

2022. jan. 26. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, miért akarsz egyáltalán eljutni vele az első alkalomig? Ritka gáz, amit művel, te meg komolyan csak azon pattogsz, hogy mi lesz, ha lefekszetek? Minek adsz ennek egyáltalán lehetőséget rá?
2022. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert már megkedveltem és kialakultak érzéseim, de még azelőtt hogy tapasztaltam volna, ennyire kritikus
2022. jan. 26. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár megpróbálhatod vele közölni is ezt, hogy a viselkedése szorongást kelt benned, pedig te kezded megkedvelni. Aztán majd meglátod, hogy mi lesz a reakciója.

Ha bunkózni kezd, akkor offolhatod nyugodtan, de az is lehet, hogy valami csodával határos módon magába száll és egy kicsit visszavesz az arcából.

2022. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha nem zárod le, szerintem ebből nem jössz ki jól sehogy. Sajnálom, dd ha lenne(!) egy csöpp eszed, a tények fontosabbak lennének, minthogy "megkedvelted".

És ne árnyald, a pasi nem kritikus, hanem egy nagyképű, primitív majom.

2022. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!