Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. Eddigi párkapcsolataim során, még az sem zavart ha az illető esetleg találkozott az exével szándékosan. (volt rá példa) Független voltam mindig, most 1 éve jött egy férfi az életembe akiről tudtam, hogy más ilyen intenzív szerelmet még sosem éreztem. Aztán észrevettem magamon, hogy egyre féltékenyebb vagyok, félreértés ne essék SEMMI okom rá. Tudom, hogy nem csal meg, de én elkezdtem teljesen bekattani. Hálistennek ott még nem járok, hogy kifelé is látszik ez a féltékenység. Nem történt semmi az életemben ami csorbította volna az önbizalmam, sőt most érzem magam a csúcson, mind karrier, mind külsőleg. Akkor most mi van? Valami hatodik érzék, h itt valami nem stimmel?

Megjegyzem amennyire intenzíven szeretem annyira intenzíz törődést és szeretet kapok tőle, ilyet még sosem éreztem. Nem vagyok már kislány úgyhogy elég súlyosnak érzem ezeket a tüneteket.


Mi történik velem és hogyan tudnám ezt kv*a gyorsan levetkőzni?

Veletek volt már ilyen?!



2022. jan. 26. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert szereted...

Mire vagy féltékeny?

2022. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenre IS. De komolyan, mint egy 14 éves kislány. : )
2022. jan. 26. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel fogod elijeszteni, úgy tűnik ez az élet természetes része.
2022. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a mostani párommal tapasztalom. Semmi okot nem ad rá, de már attól rosszul vagyok, ha valami kolléganő ráír munkaügyben, és tényleg csak munka, előttem telefonál vele kihangosítva. Nagyon nagyon szeretem, és fordítva is így van, gondolom ezért van ez.
2022. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt rövidre lehet zárni, mondd el neki, hogy így érzel. Nyilván azzal, hogy tudod, hogy nincs miért. Meg fogsz könnyebbülni.
2022. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!