Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ha van barátnőtők ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha van barátnőtők ti mennyire szoktatok idegen nőket megnézni, vagy esetleg interneten bekövetni, bejelölni, lájkolgatni?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ez normális?

A pasim 28 éves létére folyamatosan ezt csinalja, és engem nagyon idegesít

Kevésnek érzem magam igy

Nem tudom hogy ez nála függőség vagy tényleg már kevés vagyok?

légyszi irjatok kort és nemet



2020. aug. 25. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Az utcán megnézem. Mivel nincs facebookom ezért nem "lájkolgatok" senkit mindenesetre nagyon szép magyar szó!
2020. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Minden pasi megnézi a szépet, legyen az akár autó, lakás, cipő, szobor, nő ... a pasik képesek még gyönyörködni kéziszerszámokban és villáskulcs készletekben is!
2020. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

az egy dolog hogy megnézi, de minek kell bekövetni minden idegen nőt?

minden mast leszarok de ez idegesít

2020. aug. 25. 18:31
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

"minden mast leszarok de ez idegesít"

Annyira intelligens nő benyomását kelted. Nem csodálkozok hogy a fickód mindenki másra rácuppanna.

2020. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

neked is sok eszed lehet ha ennyiből ilyet leszűrsz

azt arra irtam hogy nem érdekel hogy autót néz vagy cipőt vagy bármit

de ha nőket az idegesít,

jo megnézi oke, ha tovább megy oke, de miért kell minden nőt bekövetni?

2020. aug. 25. 18:42
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Abból, hogy csak ritka buta, igénytelen nők szoktak olyat mondani, hogy "mindent leszarok"
2020. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

3: jah, bekövetés ... nem fészbúkozok, se twitter meg ilyesmi.

Ha csak a pasid, ne foglalkozz vele, "nem szappan, nem kopik" meg IPEF (idegen .ina edzi a f.szt) - még jól is jársz. Pláne, ha "közben" a bekövetettekkel fantáziál, fantasztikusat nyújthat az ágyadban.

Aztán unj rá, és dobd ki.

2020. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Megy a virtuális nyálcsorgatás. Szerintem ez nem egészséges, neked meg valami komolyabb pasival kéne kezdened, ha ez zavar.
2020. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

az kb...

csak ugy megkérdeztem miért csinalja, mindig az a válasz hogy unatkozik akkor ezt csinalja....

ja lehet azt kéne... de konkrétan egyaltalan van ilyen? exem is ezt csinalta csak nem ennyire feltűnően

2020. aug. 25. 19:50
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem gaz. Nokent en is megnezem a pasikat, es o is a noket. Sot meg is szoktuk beszelni, ki hogy nez ki.
2020. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!