Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok kérlek könyvet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inike kérdése:

Ajánlanátok kérlek könyvet, aminek van valami mondanivalója és mégis inkább a szerelemről/párkapcsolatról szól?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném adni egy férfinak, aki tetszik. Intelligens, értelmiségi férfiról van szó. Szereti a színházat, érti a művészetet. Az lenne a taktikám, hogy megajándékoznám egy könyvvel, amit persze én magam is elolvasok, aztán ha ő is úgy gondolja, akkor lehet ez beszélgetésindító közöttünk. Eddig csak formális kapcsolat volt közöttünk, de így ha akar, kezdeményezhet nálam. Mit gondoltok erről a kis trükkről különben?

2022. jan. 26. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Van értelme ezzel próbálkozni
Nem jó ötlet ezzel próbálkozni
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet. Én legalábbis hiába vagyok intelligens, művelt (meg szerény), nem olvasnék el csak úgy hirtelen valami random könyvet. Van itthon több is, amit olvasok épp, vagy még el sem kezdtem, de tervben van.

Ha amúgy is ez közös pont, akkor nincs valami, amit alapból olvastatok már mindketten? Az is lehetne beszélgetés indító. Pl egy Utas és holdvilág, vagy a Lét elviselhetetlen könnyűsége, vagy valami hasonló "alap" szerelemről szóló könyv?

Meg milyen alkalomra adnád? Csak úgy? Az elég nyomulós.

2022. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"így ha akar, kezdeményezhet nálam"

Ajándék könyv nélkül is kezdeményezhet, ha akar.

2022. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönetképpen adnám, mert segít egy munkában. Ha érdeklem, azt reméltem veszi a lapot és ürügyként használhatja a könyvet.
2022. jan. 26. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
The fault in our stars ilyen szempontból egy rendkívül nyálas, de mondanivalóval rendelkező könyv, de idősebbnek nem adnám.
2022. jan. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Herman Wouk: Hajsza
2022. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem fog érteni! Ha tényleg érdekel a pasi kezdeményezz te! Mond neki találtál egy jó színházi előadást de egyedül nem szeretnél menni! Nem lenne a kísérőd?
2022. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!