Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leveleztem egy srácal sokáig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leveleztem egy srácal sokáig, de mostanában nem ir, s ha 4 nap után ráirok, hogy miért nem irt eddig, azt irja vissza, hogy sok dolga volt, de látom hogy fent van a fészbukon is, s mégsem ir megint? Mi lehet ez? 28/l

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Változnak az érzések sajnos :(

Ha erdekelnéd még úgy mint régebben akkor írna. :)


29F

2022. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor már nekem sem kell foglalkozni vele szerintem
2022. jan. 27. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl tudod magad tenni, mármint nem visel meg nagyon akkor ez a legjobb döntés! :)
2022. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet unalmas voltál neki, hogy mindig ő keresett téged, ő mondta a témákat, ő kérdezett tőled, te meg csak válaszolgattál 1-2 szóban, és nem is kérdezel tőle. Én is megunnom az ilyen embereket, mert ez nem beszélgetés, hanem interjúzgatás. De lehet más oka is.
2022. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi oka, de nem is érdekel. 28 vagyok, majd találok olyat ki öszintébb
2022. jan. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!