Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként, miképp ítéled meg ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként, miképp ítéled meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi és egy nő.

A nő 30 körüli, férfi 40 körüli.

Egy a munkahelyük, ahol a férfi a tápláléklánc egyik alsó részén, a nő felső-középvezetői rangban van.

A nő felajánlására a férfival tegeződnek, de mások előtt a férfi sosem teszi, ott mindig magázza a nőt.


Mindig csak formálisan érintkeznek, de nemrég a férfi ezt mondta egy szakmai eset kapcsán: "Bevallom kevés ember képes zavarba hozni, de ön a dobogó legtetején áll."


2022. jan. 28. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos kellemetlenül érezném magam... ha már felajánlottam a tegeződést... nekem kellemetlen és feszült, hogy azt hiszi, kényszeresen magáznia kell engem (főleg hogy ilyen helyzetben én mindenkinek felajánlanám a tegeződést a cégnél, nem pécéznék ki senkit külön).

Az utolsó példára meg... igazából ez egy ilyen nesze semmi, fogd meg jól jellegű mondat. Nem mindegy, hogy érti azt, hogy zavarba hozza. Olyan értelemben, hogy a nő túlzottan kóstolgatta, nem viselkedik vezetőhöz méltó módon... vagy pont úgy, hogy a vártnál jobban teljesít a nő, jobb meglátásai vannak, és ezért érzi magát furán a pasas... vagy csak mert tetszik a pasasnak... nyilván minden különböző helyzetben más lenne a véleményem / reakcióm.

2022. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2022. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Milyen munkahely az ahol nem tegez mindenki mindenkit?(tényleg érdekel)
2022. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
3: azért vannak munkahelyek, ahol nem a tegeződés az alapvető. Egye több helyen az, főleg olyan multiknál, ahol az angol nyelv a használatos, ill. ahol kifejezetten fiatalok vannak, ill. kulturális szcénában... de attól még vannak helyek, ahol nem az a módi, hogy mindenki tegez mindenkit.
2022. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3.


Engem meg az érdekel, hogy te hány éves vagy, és dolgozol-e, és hol?

Mert nem mindenki dolgozik libsi multinál, vagy 2 fős mikrovállalkozásban. Azaz normális helyen az életkor, és főleg a rang/beosztás alapján jár a magázódás.

2022. jan. 28. 00:58
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
5: kérdező, normális helyen vagy mindenki magázódik egymással, vagy mindenki tegeződik egymással. A csendőrpertu az minden, csak nem normális. A "libsi" multi ilyen szempontból sokkal emberibb, hogy nem kell hajbókolva magáznod a regionális menedzsert, mert az 2 szinttel feljebb van, ő meg ugathat neked tegezve, amikor sokszor nem is érdemelte ki igazán a pozíciót, hanem csak épp a tulaj öccse. A multinál azért jobb eséllyel kapja olyan a tisztet, aki kiérdemelte, mint egy tipikus magyar kkv-nál.
2022. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6.


De hiába a tegeződés, ha attól még egy csicska vagy, a másik meg ott a helyi Isten.

2022. jan. 28. 01:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy az 5-ös írja. Én egy gyógyszerkutató cég farmakovigilancia ágának vagyok a regionális vezetője (47 éves nőként), és minden új munkatársunknak felajánlom a tegeződést. Két 65 feletti úr jelezte, hogy neki nem áll rá a szája, velük magázódom, mindenki mással tegeződöm. Nem tudom, Te mit dolgozol, de nálunk a fiatalok, akiknek még esetleg a doktorija sincs meg nem csicskák, hanem fiatal, kezdő kutatók, én pedig távolról sem vagyok isten - munkatársak vagyunk.


De visszatérve az eredeti kérdésre: ha valakinek felajánlom, hogy tegezzen, az döntsön, és döntése mellett tartson ki következetesen. Semmi szükségem arra. Ha a mondata szakmai jellegű, mert például nem tudta megválaszolni, hogy melyik évben lett vényköteles gyógyszer, akkor elintézem egy sima "bocs, nem állt szándékomban"-nal, ha viszont nem egyértelmű, sőt célzásnak tűnik, ráadásul nyíltan nem is tegez az illető, teret adva a pletykáknak, akkor ettől a ponttól kezdve kerülnék minden olyan élethelyzetet, hogy kettesben maradjak vele, mert ez nagyon nem fér bele egy formális munkakapcsolatba.

2022. jan. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7: pont ez az. Én pl. multinál dolgozom, nálunk tök normális a vezetőség és a gárda is, senkit nem tartunk csicskának azért, mert a hierarchia alján van, senki nem úgy viselkedik vele sem szavak szintjén, sem bánásmód szintjén. Az pont a magyar vállalkozások világa, ahol ilyen csicska-gazda viszony van... multinál is lehet ilyen, de jóval kisebb eséllyel.
2022. jan. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: beszéld meg vele.
2022. jan. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!